Zobacz więcej! Krzemionki za pół ceny

Krzemionki zostały partnerem akcji „Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny”, organizowanej przez Polską Organizację Turystyczną w weekendowe dni od 9 do 11 marca.
krzemionki akcja 1Muzeum Historyczno – Archeologiczne zaprasza do Krzemionek w dniach 10 i 11 marca. W godz. 8-15 odbywać się będą zejścia do kopalni. Zniżki obejmują wstęp do podziemnej trasy turystycznej. Bilety z upustem kosztować będą: 9zł (normalny), 6 zł (ulgowy). Turystów indywidualnych nie obowiązuje konieczność rezerwacji.
Trwa także do 6 kwietnia akcja „Zima za pół ceny”. Kupony rabatowe na zwiedzanie za pół ceny neolitycznych kopalni krzemienia pasiastego w Krzemionkach można znaleźć w wielu atrakcjach turystycznych województwa świętokrzyskiego.
-Chcemy Państwa zachęcić do odwiedzin Krzemionek właśnie w zimie. Stała temperatura w podziemiach – około 9 stopni, która sprawia, że zimą w kopalniach jest wręcz ciepło, niższe ceny, piękna zimowa aura i kameralna atmosfera zwiedzania – to niektóre z plusów zwiedzania Krzemionek poza sezonem – zachęca dyrekcja muzeum.
1 kupon uprawnia do zakupu jednego biletu (bilet normalny ze zniżką – 9 zł, ulgowy ze zniżką – 6 zł). Kupon należy pokazać w kasie w Krzemionkach.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *