Mamy położną na medal

-Wykonujemy najcudowniejszy zawód na świecie, witamy nowe życie ? powiedziały zwyciężczynie ogólnopolskiego konkursu ?Położna na medal?, zorganizowanego w ramach 4. edycji kompanii społeczno -edukacyjnej przez Akademię Malucha Alantan.

?

Miło nam donieść, iż w ścisłym gronie laureatek wyłonionych spośród 427 zgłoszonych do konkursu jest Olga Kotarba, która została najlepszą położną w województwie świętokrzyskim. Pracuje w Centrum Medycznym ?Opiekun?, gdzie prowadzi Szkołę Rodzenia. Wręczenie nagród odbyło się w miniony piątek, w Warszawie, podczas uroczystej gali finałowej konkursu.
-Po ogłoszeniu wyników byłam oszołomiona i bardzo szczęśliwa ? przyznaje nasza laureatka. To wzruszające przeżycie, zaszczyt i szczególne wyróżnienie. Wszystko to doświadczyłam dzięki moim pacjentkom, ich rodzinom oraz wszystkim, którzy na mnie głosowali i aktywnie mnie wspierali. Chciałabym im za to serdecznie podziękować.

olga
Warto dodać, iż wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie to także nagroda za wyjątkowe zaangażowanie, troskliwość, opiekuńczość oraz za duży profesjonalizm i zawodowe doświadczenie będące dla pacjentek Olgi Kotarby (obecnie studentki położnictwa II stopnia), wyjątkowo cenne.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *