Gala laureatów konkursu historyczno – literackiego ?Dziękuję Ci za Niepodległą. List do ??

 

 

Lista laureatów

Szkoły ponadgimnazjalne
I miejsca: Patryk Bojakowski ? ZS nr 3 w Ostrowcu Świętokrzyskim; Katarzyna Stojek ? LO nr II w Ostrowcu Świętokrzyskim; Karolina Sitarska ? LO nr I w Ostrowcu Świętokrzyskim;

II miejsca: Agnieszka Ćwik ? LO nr I w Ostrowcu Świętokrzyskim; Agnieszka Grześkiewicz ? LO nr I w Ostrowcu Świętokrzyskim; Maciej Szemraj ? LO nr II w Ostrowcu Świętokrzyskim; Agata Żak ? LO nr III w Ostrowcu Świętokrzyskim
III miejsca: Adrian Kuźlik ? Zespół Szkół im. Jędrzeja Śniadeckiego w Pionkach; Krzysztof Młynarczyk ? ZS nr 3 w Ostrowcu Świętokrzyskim; Diana Góralska ? LO nr III w Ostrowcu Świętokrzyskim; Olga Wziątek ? ZS nr 1 w Ostrowcu Świętokrzyskim; Weronika Opałka ? LO nr I w Ostrowcu Świętokrzyskim; Agata Polit ? LO nr III w Ostrowcu Świętokrzyskim; Natalia Majcher ? LO nr I w Ostrowcu Świętokrzyskim
Wyróżnienia: Edyta Kiraga ? Zespół Szkół im. Jędrzeja Śniadeckiego w Pionkach; Kinga Sierpień ? LO nr I w Ostrowcu Świętokrzyskim; Weronika Szybalska ? LO nr I w Ostrowcu Świętokrzyskim

Szkoły podstawowe (klasy starsze) i gimnazja
I miejsca: Alicja Żukowska ? SP w Bańskiej Wyżnej; Konrad Polański ? SP w Ratajach Słupskich; Maja Błasińska ? PSP nr 1 w Busku-Zdroju; Konrad Flis ? SP w Bielinach; Jan Bielecki ? SP w Bańskiej Niżnej; Marta Jakubowska ? PG w Ćmielowie; Stanisław Jedynak ? Katolickie Gimnazjum im. Ks. Marcina Popiela w Ostrowcu Świętokrzyskim; Krzysztof Łupina ? PG W Szewnie
Oliwia Skrzatek ? PG w Kunowie; Kinga Komisarczyk ? PG nr 5 w Ostrowcu Świętokrzyskim
II miejsca:  Marta Kwiatek ? SP w Nowej Słupi; Monika Lesicka ? Katolicki Zespół Edukacyjny w Ostrowcu Świętokrzyskim; Olaf Jurek ? PSP nr 4 w Ostrowcu Świętokrzyskim; Aleksandra  Gołdyn ? SP w Waśniowie; Karolina Loranty ? SP w Waśniowie; Oliwia Piątek ? SP w Waśniowie; Aleksandra Babiarz ? SP w Ratajach Słupskich; Wiktoria Chodorek ? PG w Kunowie; Klaudia Hreśka ? SP w Bańskiej Niżnej
III miejsca: Roksana Fijałkowska ? SP w Kozubowie; Tobiasz Kapitan ? SP nr 21 w Lublinie; Aleksandra Mroczkowska ? SP nr 4 w Sandomierzu; Zuzanna Rokoszna ? PSP w Kunowie; Oliwia Szurek ? PG nr 1 w Ostrowcu Świętokrzyskim; Wiktoria Cieślik ? PG w Kunowie; Filip Pindral ? PSP w Bielinach; Kamila Dąbrowska ? PSP nr 10 w Ostrowcu Świętokrzyskim; Ernest Nierubiec ? ZSP w Szewnie
Wyróżnienia:  Wiktoria Wołowska ? PSP w Szczeglicach; Patrycja Kot ? SP w Bielinach; Patrycja Golonka ? PSP nr  w Busku Zdroju; Karolina  Plewa ? PSP nr 1 w Ostrowcu Świętokrzyskim; Wiktoria Cesarska ? PSP nr 1 w Ostrowcu Świętokrzyskim; Michał Wereski ? SP nr 21 w Lublinie; Antoni Wójcik ? PSP nr 5 w Ostrowcu Świętokrzyskim; Weronika Kończak ? PSP w Kunowie
Amelia Wyrzykowska ? Katolickie Gimnazjum im. Ks. Marcina Popiela w Ostrowcu Świętokrzyskim; Roksana Wołoszyn ? PG nr 7 w Lublinie; Zofia Karpiel ? SP w Bańskiej Wyżnej; Paweł Urbaś ? SP w Bańskiej Niżnej; Paulina Kołodziejczak ? SP nr 42 w Lublinie; Julia Kwiatek ? SP w Lechowie; Bartosz Farys ? PSP w Wymysłowie; Małgorzata Kwiatkowska ? PG nr 1 w Ostrowcu Świętokrzyskim; Kacper Młynarczyk –  Szkoła Podstawowa w Wymysłowie; Dominika Skibińska ? SP nr 21 w Lublinie

Szkoły podstawowe klasy  III – V
I miejsca: Martyna Błaszczyk ? SP nr 21 imienia Królowej Jadwigi w Lublinie; Agnieszka Marek ? SP nr 21 w Lublinie; Krzysztof Kaszuba ? PSP nr 1 w Ostrowcu Świętokrzyskim;

II miejsce: Hubert Bryła ? SP w Konarach
III miejsca:  Bartłomiej Maruszak ? SP w Hucie Nowej; Adam Grabiwoda ? SP w Kozubowie
Wyróżnienia: Lara Werońska ? SP nr 21 w Lublinie; Jan Krysa ? PSP nr 5 w Ostrowcu Świętokrzyskim; Marysia  Olech ? PSP nr 1 w Ostrowcu Świętokrzyskim; Adam Walczyk  ? PSP nr 5 w Ostrowcu Świętokrzyskim; Natalia Moćko –  Zespół Szkół Publicznych w Szewnie; Gabriela Iskra ? SP w Szczeglicach; Krystian Loranty ? SP w Konarach.

Print Friendly, PDF & Email

One thought on “Gala laureatów konkursu historyczno – literackiego ?Dziękuję Ci za Niepodległą. List do ??

  • 22 maja 2018 at 18:29
    Permalink

    Jestem na tym zdjęciu!? To ja Lara Werońska ta środkowa dziewczynka!!!!

Comments are closed.