Rodzinnie na „Ogrodach” (zdjęcia)

Moc atrakcji w postaci gier, konkursów, zabaw i prezentacji muzycznych czekało na mieszkańców podczas festynu zorganizowanego w ramach obchodów Międzynarodowego Dnia Rodziny przez Zespół Interdyscyplinarny ds. Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie Gminy Ostrowiec Świętokrzyski, w partnerstwie z radnymi: Joanną Pikus i Kamilem Kutrybą oraz radą os. „Ogrody”, przedszkolami Nr 15 i Nr 19, PSP Nr 5, Niepublicznym Żłobkiem i Przedszkolem „Pajacyk”, Fundacją „Pomocna Dłoń” i MOPS–em.

Mieszkańcy tłumnie odpowiedzieli na zaproszenie organizatorów i z chęcią przyłączali się do rodzinnej zabawy sobotniego popołudnia. Już z daleka na teren wokół kortów tenisowych, przyciągały kolorowe balony oraz liczne stoiska z przygotowanymi niespodziankami. Każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Na najmłodszych czekały dmuchane zjeżdżalnie, konkursy i zabawy pod okiem instruktorów. Swoje stoiska prezentowali m.in. podopieczni WTZ Stowarzyszenia „Szansa”, członkinie Stowarzyszenia Ostrowieckie Amazonki, Stowarzyszenie Stomijne, Stowarzyszenie „Tacy sami”, a także Klub Honorowych Dawców Krwi im. J. Milewskiego, Niepublicznej Poradni Psychologiczno –Pedagogicznej „Kropka” oraz Agencja Rozwoju Lokalnego. Organizatorzy zadbali także o gastronomię. Na scenie swoje talenty prezentowali najmłodsi mieszkańcy. Imprezę uatrakcyjnił muzycznie Zbigniew Olczyk, a gwiazdą wieczoru był ostrowiecki zespół „Master Team”.

W festynie uczestniczył również prezydent miasta Jarosław Górczyński, który podkreślał rolę wspólnego spędzania czasu w umacnianiu więzi rodzinnych.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *