Niebawem Jubileuszowy Zjazd Absolwentów ?Chreptowicza?. Zjadą się ?Chreptusy? z całej Polski!

Towarzystwo Absolwentów, Wychowanków i Przyjaciół Liceum Ogólnokształcącego Nr II im. Joachima Chreptowicza serdecznie zaprasza na X Jubileuszowy Zjazd Absolwentów, który odbędzie

się w dniach od 15 do 17 czerwca.

Zjazd przypadnie w 105. rocznicę istnienia szkoły. Jak informuje przewodnicząca komitetu organizacyjnego Jolanta Fornalska, głównym punktem 105. rocznicy ?Chreptowicza? będzie odsłonięcie tablicy poświęconej fundatorowi szkoły, dr Janowi Głogowskiemu. Podczas dwóch dni zjazdowych absolwenci wezmą udział w mszy świętej w ostrowieckiej kolegiacie, w zaplanowanych uroczystościach w szkole, imprezie plenerowej na Krzemionkach, organizowanej przez Jolantę Woźniak oraz w balu wspomnień, który odbędzie się w Hotelu ?Red?. Chętni będą mogli zwiedzić Fabrykę Porcelany ?AS? w Ćmielowie. Specjalne certyfikaty otrzymają absolwenci, którzy zdawali maturę 50 lat temu. Miło nam donieść, że w tym gronie znajdzie się nasza redakcyjna koleżanka, Danuta Moskalik.
Organizatorzy zjazdu przypominają o deklaracji udziału i rejestracji uczestników. Biuro rejestracji, znajdujące się w LO Nr II w siedzibie Towarzystwa, czynne jest codziennie w godzinach od 10 do 13. Rejestracji można dokonać również drogą elektroniczną na adres mailowy: absolwencichreptusa@poczta.onet.pl.
Szczegółowe informacje na temat obchodów uroczystości znajdują się na stronie Towarzystwa: http://www.chreptusy.ostrowiec.info/.

chre1

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *