Sobotnie spotkanie z wicepremier Beatą Szydło w auli WSBiP

W najbliższą sobotę, 23 czerwca o godz. 17, w auli Wyższej Szkoły Biznesu i Przedsiębiorczości, w mieszkańcami naszego miasta spotka się wicepremier Beata Szydło.
Spotkanie w Ostrowcu Świętokrzyskim organizowane jest w ramach kampanii ?Polska jest jedna?. Spotkania pod tym hasłem odbywają się w każdy weekend w całym kraju. Parlamentarzyści Prawa i Sprawiedliwości mówią na nich o dotychczasowych działaniach rządu, planach na przyszłość oraz odpowiadają na pytania mieszkańców.

Print Friendly, PDF & Email

2 thoughts on “Sobotnie spotkanie z wicepremier Beatą Szydło w auli WSBiP

 • 21 czerwca 2018 at 10:16
  Permalink

  Dobrze znając wcześniejsze spotkania tej paniusi ze społeczeństwem,nie należy spodziewać się niczego nowego z jej strony.Polityczny wiec hołubiący najjaśniejszego prezesa,swoje (żadne)zasługi i nieograniczona ilość krytyki partii obecnie opozycyjnych.Na wszelkich pisowskich mityngach nie można zadawać pytań bezpośrednio od zgromadzonych – pytania muszą być zgłoszone pisemnie i muszą przejść selekcję tej partyjnej cenzury.
  Czy warto poświęcać czas na takie teatrzyki ??

  Reply
 • 22 czerwca 2018 at 12:20
  Permalink

  A ile bedzie musiał zapłacić podatnik ( czyli my ) za wizażystkę przed tym spotkaniem ? Generalnie czas agitek politycznych minął … niech raczej ta kobieta zejdzie ze sceny politycznej – nie chce płacić podatków na jej sztucznie stworzone stanowisko ..

  Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *