Po sukcesach w Korei i Francji chce podbić nasz kraj

Pochodząca z Ćmielowa Roksana Oraniec, po sukcesach w konkursach piękności w Korei i we Francji, postanawia podbić nasz kraj.
Znalazła się w półfinale prestiżowych wyborów Miss Polski, jako jedyna reprezentantka województwa świętokrzyskiego.
We wtorek, 3 lipca br., na antenie TV4, od godz. 21. będziemy śledzić, jak wypadnie nasza reprezentantka.
– Znalazłam się w gronie czterdziestu półfinalistek, po zgłoszeniu internetowym do konkursu – przyznaje Roksana. Jestem jedną z trzech szczęściar, które tą drogą trafiły do wyborów. Od zawsze chciałam wystartować w tych wyborach, ale zawsze coś stawało mi na drodze. W końcu, będąc konsekwentną, dopięłam swego. Moim marzeniem jest znaleźć się w finale wyborów Miss Polski. Za mną ćwierćfinał, na który stanęło kilkaset dziewcząt z całego kraju, a teraz półfinał w Kozienicach.

hg
Zdaniem Roksany Oraniec konkurs Miss Polski jest obecnie najbardziej prestiżowym w kraju, dlatego też zależy jej, aby w nim się zmierzyć.
– Teraz czeka mnie zgrupowanie, naszpikowane próbami kilku układów choreograficznych, sesjami fotograficznymi oraz pokazami ? wylicza Roksana. Ten konkurs daje niesamowitą promocję startujących w nim osób. Rok 2018 jest bardzo dobry dla modelki z Ćmielowa, bowiem ma za sobą konkurs piękności w Cannes.
– To niesamowite miejsce, na które w czasie festiwalu filmowego zwrócone są oczy całego świata – opowiada. Zobaczyć czerwony dywan, czy przechadzające się po nim gwiazdy kina, było dla mnie czymś bajkowym. Nigdy nie przypuszczałam, że z kilku metrów zobaczę np. Penelopę Cruz. Ten konkurs piękności miał swą specyfikę, którą był duży nacisk na wypowiedzi, stąd mnóstwo wywiadów, czy prezentacji. Zaraz po gali finałowej dostałam propozycję pracy dla wietnamskiego domu mody. Odbyłam czterodniową sesję fotograficzną, prezentując ich suknie ślubne.
Roksana przyznaje, że bardziej intratne są kontrakty zagraniczne. Teraz zamierza się skupić również na krajowym rynku. Wkrótce zostanie twarzą jednego z producentów wód i sieci hoteli. Równocześnie studiuje amerykanistykę w Wyższej Szkole Stosunków Międzynarodowych i Amerykanistyki w Warszawie.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *