Wakacje w mieście. Aktywne lato dla ostrowieckich seniorów

Malowniczo usytuowany na peryferiach miasta i obrzeżach Puszczy Iłżeckiej Ośrodek Wypoczynkowy Gutwin w wakacje wciąż będzie gościł mieszkańców Ostrowca Świętokrzyskiego korzystających z programu ?Aktywny Senior 2018?.
Seniorom wyraźnie przypadły do gustu zajęcia plenerowe, odbywające się w Ośrodku Wypoczynkowym Gutwin, gdzie zajęcia odbywają się od maja. W myśl hasła ?Na Gutwinie zdrowo i bezpiecznie? nadal będą tam zatem mogli korzystać z różnych form aktywności fizycznej. Stałym punktem tych spotkań będą cieszące się dużą popularnością marsze Nordic Walking. Dodatkowo seniorzy będą mogli korzystać z innych form wzmacniających zdrowie i ducha. W lipcu z zajęć przy muzyce, wzmacniających, rozciągających, z akcentem tanecznym. W sierpniu z innej, ciekawej formy aktywności fizycznej. Instruktorzy zadbają, by kolejne dwa miesiące, ostrowieccy seniorzy spędzili aktywnie, ciekawie i z uśmiechem na twarzach.
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji serdecznie zaprasza w imieniu Prezydenta Jarosława Górczyńskiego na kolejne dwa miesiące zajęć na świeżym powietrzu. Zajęcia odbywać się będą, tak jak do tej pory, w każdą środę w godzinach 16 -18 (4, 11, 18 i 25 lipca oraz 1, 8, 15, 22 i 29 sierpnia). Przypominamy, że MPK Ostrowiec Świętokrzyski dopasował do potrzeb uczestników zajęć kurs powrotny linii nr 8 z Gutwinu. Autobus odjeżdża o godzinie 18.25 i ma wydłużoną trasę.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *