?Rawka od Nowa? startuje już jutro! Jest nawet specjalna piosenka! Posłuchajcie!

Jutro, tj. w sobotę, 7 lipca o godzinie 10 swe podwoje otwiera kompleks otwartych basenów ?Rawka od Nowa? w Ostrowcu Świętokrzyskim.
Bilety mają kosztować 10 zł (normalny), 8 zł (ulgowy), będą też bilety rodzinne. Tym samym potwierdziły się nasze wcześniejsze doniesienia.
Startowi tak oczekiwanej inwestycji towarzyszyć ma utwór, który skomponował raper Wicek – Wiktor Wąsicki – zwycięzca konkursu „Rap #16-stka”. Zabrzmi on jutro podczas specjalnego otwarcia, któremu towarzyszyć masa niespodzianek i konkursów przygotowanych przez MOSiR i Urząd Miasta.

Posłuchajcie

„Rawka Od Nowa”
Refren:
Mamy Od Nowa Rawę
dzieciństwa smak jak draże
wspomnień nic nie wymaże
wiec jadę na Rawkę
Biorę ekipę najpierw
w sklepie robimy stacje
dalej kurs na sielankę
Na Rawkę Na Rawkę
He Rawka Od Nowa
Ho Ho Rawka Od Nowa
weź się wycziluj i zobacz
ile uśmiechów jest dookoła
He Rawka Od Nowa
Ho ho Od Nowa Rawka
Pewność już mam, że to standard wakacyjnego vibeu na planie miasta
Ho

 

-Jedną z niewielu rzeczy, do których nie muszę się zmuszać jest pisanie – mówi Wicek. -Robię to już ósmy rok, ale nagrywam od dwóch. Wreszcie zaczyna to brzmieć, tak jak sobie wyobrażam. Mam 22 lata, kończę pierwszy stopień fizjoterapii w Krakowie, niebawem zaczynam drugi. Działam w Samorządzie Studenckim, bo od zawsze uważam, że warto robić coś ponad standard, ponad oczywiste obowiązki. Życie umilam sobie muzyką. Każda godzina spędzona w studio ogromnie mnie cieszy. Ostatnio miałem okazję występować na scenie i to było coś, co dało mi ogromnego kopa do dalszych projektów. Pomysłów mam wiele, na siebie i muzykę, którą tworzę.

 

 

Print Friendly, PDF & Email

One thought on “?Rawka od Nowa? startuje już jutro! Jest nawet specjalna piosenka! Posłuchajcie!

  • 07/07/2018 at 11:25
    Permalink

    Nie wiem kto to projektował ale straszna lipa.wczesniej super trybuny gdzie można było się opalać, fajne basenu duże.Teraz jakieś brodziki dwa że zjeżdżalnia,miejsca jak na lekarstwo,ale bicie piany że hej.Nie.ma czym się podniecać,o dawnych czasach nawet w małym stopniu nie można myśleć.Gdzie dodatkowo zawody były rozgrywane na najwyższym poziomie.Szkoda , rozumiem że pieniądze, więc trzebalo się postarać,a nie dokładać kasę na sztuczny ivenet.Podobny jest w Stopnicy,a mogła być wizytówką miasta.

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *