KIND Słuchobus w Ostrowcu Świętokrzyskim

KIND Aparaty Słuchowe w dniu 16 sierpnia zaprasza wszystkich mieszkańców Ostrowca do nowoczesnego, mobilnego studia na bezpłatne badania słuchu.
W czwartek, 16 sierpnia, przed Starostwem Powiatowym, swój przystanek będzie miał KIND Słuchobus. Między godziną 10 a 18 wszyscy mieszkańcy, bez względu na wiek, będą mogli wykonać w profesjonalnym mobilnym studio, bezpłatne badania słuchu i uzyskać indywidualne porady na temat odpowiedniej profilaktyki. Po zakończeniu badania, które zajmie tylko kilka minut, wszyscy uczestnicy bezpłatnie otrzymają wyniki, a stan swojego słuchu będą mogli skonsultować z protetykami firmy KIND.

Dlaczego badania słuchu są takie ważne? W Polsce już 17% dorosłych osób cierpi na problemy ze słuchem. Wraz ze wzrostem otaczającego nas hałasu w codziennym życiu (środowisko pracy, ruch uliczny, głośna muzyka, itp.), niedosłuch staje się bardziej powszechny i dotyka ludzi w coraz młodszym wieku. Pierwsze ubytki słuchu zauważalne są już wśród osób w wieku 30 lat.
Niedosłuch rozwijający się początkowo bardzo niepostrzeżenie, stopniowo staje się bardzo poważnym problemem. Wczesne wykrycie ubytków i odpowiednia profilaktyka pozwala
na utrzymanie dobrego słuchu przez całe życie. Z tego powodu specjaliści firmy KIND zachęcają do regularnych, wykonywanych raz na pół roku, profilaktycznych badań słuchu.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *