Krzemionki w oku kamer

Przy wielu wjazdach na teren osiedli w zasobach Spółdzielni Mieszkaniowej ?Krzemionki? w Ostrowcu Świętokrzyskim pojawiły się tablice z informacjami, że teren jest monitorowany.
Z pytaniem o tym, co to oznacza, zwróciliśmy się do Mirosława Kaczmarczyka, zastępcy prezesa ds. gospodarki zasobami SM ?Krzemionki?.
– Byliśmy zmuszeni do zastosowania takiego rozwiązania nie tylko dla bezpieczeństwa mieszkańców, ale z uwagi na liczne akty wandalizmu, a także zjawisko podrzucania odpadów do naszych śmietników przez osoby z zewnątrz – wyjaśnia. Zainstalowaliśmy kamery, które rejestrują obraz, z którego korzystamy w chwili, gdy chcemy wyjaśnić jakieś zdarzenie. Widzimy już pierwsze efekty takiego rozwiązania, gdyż w miejscach, gdzie są kamery, zmniejszyło się nasilenie negatywnych zjawisk.

Print Friendly, PDF & Email

One thought on “Krzemionki w oku kamer

  • 19/09/2018 at 12:31
    Permalink

    bardzo dobre rozwiązanie !! brawo !! potrzeba jest żeby taki monitoring objął swym zasięgiem większość terenów przed wejściem do bloków,tam gdzie nasza „kochana” młodzież ma swoje poligony wandalizmu i nocnych hałasów

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *