Nowa stacja paliw w Ostrowcu Świętokrzyskim

W Ostrowcu Świętokrzyskim przy supermarkecie E.Leclerc powstała stacja benzynowa.
Obiekt znajdujący się na ulicy 11 listopada 6 został otwarty dla klientów 1 października.
Stacja usytuowana na os. Rosochy funkcjonuje przez cały tydzień. Od poniedziałku do soboty kierowcy zatankują na niej w godz. 6.00-21.30, natomiast w niedzielę obiekt będzie czynny od 8.00 do 18.30. W ofercie stacji znajdują się trzy rodzaje paliw: Pb 95, ON oraz LPG. Klienci dokonują płatności w okienku kasowym, znajdującym się obok dystrybutorów.


? Uruchamiając tę inwestycję korzystaliśmy z doświadczenia i technologii stacji E.Leclerc, które z powodzeniem działają przy sklepach w innych miastach Polski. Dzięki sprawdzonym rozwiązaniom będziemy oferowali ostrowczanom paliwo wysokiej jakości przy zachowaniu atrakcyjnych cen. Tankowanie u nas to wygodne rozwiązanie ? można je połączyć
z zakupami w supermarkecie ? mówi Barbara Knap, dyrektor E.Leclerc w Ostrowcu Świętokrzyskim.
Otwarta w Ostrowcu Świętokrzyskim stacja jest 17. placówką tego typu działającą pod szyldem E.Leclerc w Polsce. Jej budowa rozpoczęła się w połowie czerwca br. i została zakończona we wrześniu.

Sieć jednocześnie dementuje pogłoski o tym, że uruchomienie stacji pociągnie ze sobą otwarcie supermarketu sieci także we wszystkie niedziele.

– Prawo nie przewiduje takiego rozwiązania w tym przypadku i sklep nie będzie otwarty w niedziele objęte zakazem handlu- mówią przedstawiciele E.Leclerc.

Print Friendly, PDF & Email

One thought on “Nowa stacja paliw w Ostrowcu Świętokrzyskim

  • 1 października 2018 at 14:08
    Permalink

    Szanujące się sieci handlowe mające stacje paliw ze swym logo , premiują zakup paliw dla klientów którzy systematycznie robią zakupy w danej sieci albo gdy zrobią zakup za ponad określoną wyższą kwotę w tej sieci.
    Ciekawe czy ostrowiecki E.Leclerc potraktuje tak swoich klientów ?

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *