?Closterkeller? jubileuszowo w ?Perspektywach?

Uwielbiana przez ostrowiecką publiczność Anja Orthodox i grupa ?Closterkeller? zagrają tej jesieni w klubie ?Perspektywy?.
Koncert zaplanowano na piątek 12 października br., start godz.20. Bilety w przedsprzedaży w klubie w cenie 35, zaś w dniu koncertu po 45 zł.
Jesienno-zimowa trasa koncertowa ?Closterkellera?, zatytułowana ?Abracadabra Closterkiller Tour 2018?, odbywa się pod znakiem jubileuszu 30- lecia zespołu.
Fani Closterkel ler będą mogli usłyszeć na żywo mocne brzmieniowo utwory pochodzące z większości albumów zespołu. Czadowa set lista będzie specjalnie przygotowana na tę okoliczność przez liderkę Anję Orthodox i zgodnie z przesłaniem trasy ma być Closterkillerowo. CLOSTERKELLER to czołowy przedstawiciel nurtu tzw. ?klimatycznego? rocka, okrzyknięty mianem kultowej formacji na polskiej scenie muzycznej, którego liderką jest Anja Orthodox – jedna z czołowych, polskich wokalistek rockowych, obdarzona charakterystycznym głosem i charyzmą. Muzyka grupy jest bardzo zróżnicowana; od chorych, zimnofalowych brzmień, poprzez flirt z ciężkim metalem, aż do nieco ?zakręconego? pop-rocka, a mocne akcenty stanowią monumentalne gotyckie kompozycje.
Ostatnie studyjne wydawnictwo zespołu, zat. ?Viridian? miało swoją premierę jesienią 2017 roku, jako dziesiąty album studyjny, którego wydawcą był Universal Music Polska. Materiał został zarejestrowany w studio ?Kultowe? Adama Toczko, który był jednocześnie jego producentem muzycznym. Płyta została bardzo dobrze przyjęta zarówno przez fanów, jak i media muzyczne. Album po premierze uplasował się na 7 pozycji listy najlepiej sprzedających się płyt w Polsce, dodatkowo jako najwyżej notowana nowość na liście OLiS. ?Closterkeller? jubileuszowo w ?Perspektywach?
Kup bilet!
W naszej redakcji (od poniedziałku do piątku w godz.8-15- z wyjątkiem wtorku) można już kupić bilety na koncert grupy ?Koniec Świata?. Cena w przedsprzedaży 25 zł. Zespół zagra swój koncert 10 listopada br. o godz.20 w klubie ?Perspektywy?. Obchodzący osiemnaste urodziny grupa słuchając głosu swoich fanów i sympatyków wyruszyła w jesienną trasę z programem, który obejmie materiał z dwóch najlepszych zdaniem fanów albumów: ?Kino Moskwa? oraz ?Oranżada?.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *