Sławomir wraca do Ostrowca Świętokrzyskiego

Sławomir, z którym pożegnaliśmy w tym roku wakacje w Ostrowcu Świętokrzyskim, wraca do naszego miasta tym razem, jako jeden z odtwórców głównych ról w szalonej komedii ?Skok w bok?.
Ten idealny prezent dla wszystkich Barbar na Barbórkę, a także dla całej reszty ostrowczan na Mikołajki proponuje Miejskie Centrum Kultury. Spektakl zaplanowano na wtorek 4 grudnia o 17. Rezerwacja i sprzedaż biletów po 70 i 90 złotych w kinie ?Etiuda? przy Alei 3 Maja 6. Kontakt: Jolanta Zawisza – 781 804 070.
Komedia ?Skok w bok?, autorstwa Donalda Churchilla i Petera Yeldhama, wystawiana była z dużym powodzeniem na londyńskim West Endzie. Ogromną popularnością cieszyła się także we Francji, w Niemczech oraz w RPA. Teraz pora na Polskę i Ostrowiec Świętokrzyski. Dwie pary z długoletnim stażem planują kolejne wspólne wakacje. Ta sama willa, te same atrakcje, no i oczywiście niestety partner także ten sam. Aby więc tym razem urlop nie był nudny, mężowie postanawiają urozmaicić sobie letni wypoczynek i namówić żony do spędzenia wakacji oddzielnie. Tylko jakich argumentów powinni użyć, by ich chytry plan się ziścił? Ich obawy są jednak przedwczesne. Szybko okazuje się, że pań wcale nie trzeba do tego pomysłu przekonywać? Jak zamierzają ten urlop spędzić mężowie? A w jaki sposób będą wypoczywać ich małżonki? I na koniec ? najważniejsze pytanie! Dlaczego wybór miejsca docelowego ma aż tak ogromne znaczenie?

Print Friendly, PDF & Email

One thought on “Sławomir wraca do Ostrowca Świętokrzyskiego

  • 5 października 2018 at 18:10
    Permalink

    Śmieszne komentarze ludzi: po co, kto go słucha? Tak jak na zakończenie wakacji miał nikt nie przyjść a nie było gdzie nogi na stadionie postawić, tysiące ludzi w oc a nie jakieś pogowanie w parku 15osob, koncert wielki

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *