Prezydent dziękuje

Podczas specjalnej konferencji prezydent Jarosław Górczyński serdecznie podziękował mieszkańcom Ostrowca Świętokrzyskiego za poparcie w wyborach samorządowych. Włodarz miasta zapewnił sobie reelekcje już w pierwszej turze, gdyż otrzymał aż 18.873 głosy, co stanowi 70,39%. Startujący z jego komitetu radni zdobyli większość mandatów do Rady Miasta i Rady Powiatu.

? Bardzo dziękuję wszystkim, którzy zdecydowali się oddać na mnie głos oraz za to, że wzięli państwo udział w wyborach- mówił prezydent Ostrowca Świętokrzyskiego Jarosław Górczyński. Frekwencja podczas wyborów samorządowych w naszym mieście była wyższa od tej sprzed czterech lat. To świadczy o demokracji oraz o tym, że mieszkańcy Ostrowca chcą decydować, jakie będzie ich miasto i jak w nim będzie się żyło. Dziękuje w imieniu swoim i kandydatów do rady miasta i powiatu z Komitetu Wyborczego Wyborców Jarosława Górczyńskiego.

Prezydent przyznał, że ponad siedemdziesięcioprocentowe poparcie jego osoby to olbrzymi sukces, ale i wyzwanie. Cieszy go, że radni z jego komitetu zdobyli większość w Radzie Miasta i Powiatu, w pierwszej mowa o 15 mandatach, w drugiej 14 na 23-osobowowe składy.

– Dziękuję także moim kontrkandydatom Dariuszowi Kaszubie i Dariuszowi Karwińskiemu za merytoryczną kampanię- mówił. Gratuluję Małgorzacie Zieleń, Arkadiuszowi Bąkowi i Grigorowi Szaginianowi, którzy będą nas reprezentować nas w sejmiku wojewódzkim. Gratuluję także radnym z Prawa i Sprawiedliwości oraz Komitetu Samorządność i Przedsiębiorczość, którzy uzyskali mandaty radnych. Deklaruję daleko idącą współpracę w Radzie Miasta i Radzie Powiatu. Czeka nas wspólna praca na rzecz miasta i jego mieszkańców.

Prezydent zapowiedział spotkania z nowo wybranymi radnymi, które odbędą się dopiero po otrzymaniu przez nich zdobytych mandatów.

 

Print Friendly, PDF & Email

3 thoughts on “Prezydent dziękuje

 • 27 października 2018 at 19:07
  Permalink

  Brawo Panie Prezydencie !!!

  w nastepnej kadencji prosze zadbać o miejskie finanse
  bo to chyba nie na miejscu ze co niektorzy szefowie miejskich spolek
  zarabiaja nawet tyle co Prezydent Warszawy….
  co widoczne w dostepnych corocznych zeznaniach podatkowych

  Reply
 • 28 października 2018 at 17:39
  Permalink

  Kolejny kredyt zaufania. Liczymy,że będzie 2x lepiej

  Reply
 • 28 października 2018 at 18:42
  Permalink

  sory ale co on zrobil takiego przez kadencje???????????????????\
  gdzie nowe miejsca pracy?inwestorzy? obwodnica przez srodek miasta?

  Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *