Prezydent dziękuje

Podczas specjalnej konferencji prezydent Jarosław Górczyński serdecznie podziękował mieszkańcom Ostrowca Świętokrzyskiego za poparcie w wyborach samorządowych. Włodarz miasta zapewnił sobie reelekcje już w pierwszej turze, gdyż otrzymał aż 18.873 głosy, co stanowi 70,39%. Startujący z jego komitetu radni zdobyli większość mandatów do Rady Miasta i Rady Powiatu.

– Bardzo dziękuję wszystkim, którzy zdecydowali się oddać na mnie głos oraz za to, że wzięli państwo udział w wyborach- mówił prezydent Ostrowca Świętokrzyskiego Jarosław Górczyński. Frekwencja podczas wyborów samorządowych w naszym mieście była wyższa od tej sprzed czterech lat. To świadczy o demokracji oraz o tym, że mieszkańcy Ostrowca chcą decydować, jakie będzie ich miasto i jak w nim będzie się żyło. Dziękuje w imieniu swoim i kandydatów do rady miasta i powiatu z Komitetu Wyborczego Wyborców Jarosława Górczyńskiego.

Prezydent przyznał, że ponad siedemdziesięcioprocentowe poparcie jego osoby to olbrzymi sukces, ale i wyzwanie. Cieszy go, że radni z jego komitetu zdobyli większość w Radzie Miasta i Powiatu, w pierwszej mowa o 15 mandatach, w drugiej 14 na 23-osobowowe składy.

– Dziękuję także moim kontrkandydatom Dariuszowi Kaszubie i Dariuszowi Karwińskiemu za merytoryczną kampanię- mówił. Gratuluję Małgorzacie Zieleń, Arkadiuszowi Bąkowi i Grigorowi Szaginianowi, którzy będą nas reprezentować nas w sejmiku wojewódzkim. Gratuluję także radnym z Prawa i Sprawiedliwości oraz Komitetu Samorządność i Przedsiębiorczość, którzy uzyskali mandaty radnych. Deklaruję daleko idącą współpracę w Radzie Miasta i Radzie Powiatu. Czeka nas wspólna praca na rzecz miasta i jego mieszkańców.

Prezydent zapowiedział spotkania z nowo wybranymi radnymi, które odbędą się dopiero po otrzymaniu przez nich zdobytych mandatów.

 

Print Friendly, PDF & Email

3 thoughts on “Prezydent dziękuje

 • 27 października 2018 at 19:07
  Permalink

  Brawo Panie Prezydencie !!!

  w nastepnej kadencji prosze zadbać o miejskie finanse
  bo to chyba nie na miejscu ze co niektorzy szefowie miejskich spolek
  zarabiaja nawet tyle co Prezydent Warszawy….
  co widoczne w dostepnych corocznych zeznaniach podatkowych

  Reply
 • 28 października 2018 at 17:39
  Permalink

  Kolejny kredyt zaufania. Liczymy,że będzie 2x lepiej

  Reply
 • 28 października 2018 at 18:42
  Permalink

  sory ale co on zrobil takiego przez kadencje???????????????????\
  gdzie nowe miejsca pracy?inwestorzy? obwodnica przez srodek miasta?

  Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *