V edycja Szkolnej Olimpiady Przedsiębiorczości. Zapisy do 30 listopada

Do 30 listopada br. uczniowie szkół gimnazjalnych oraz klas 7 i 8 szkół podstawowych mogą zgłaszać się do ogólnopolskiego i bezpłatnego konkursu ? Szkolnej Olimpiady Przedsiębiorczości.
Najlepsi zawodnicy i ich opiekunowie merytoryczni otrzymają wartościowe nagrody rzeczowe oraz zaproszenie na warsztaty o tematyce ekonomii i przedsiębiorczości.
Szkolna Olimpiada Przedsiębiorczości to ogólnopolski i trzyetapowy konkurs realizowany przez Fundację Promocji i Akredytacji Kierunków Ekonomicznych ? organizatora konkursów i olimpiad przedmiotowych dla młodzieży ze szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalanych. Podczas eliminacji okręgowych zawodnicy wezmą udział w interaktywnej grze menadżerskiej. Natomiast uczniowie zakwalifikowani do eliminacji centralnych zmierzą się w turnieju ?1z30?. Na laureatów V edycji Olimpiady czekają wspaniałe nagrody, w tym wartościowy sprzęt multimedialny oraz zaproszenie na warsztaty organizowane wraz z partnerami konkursu. W olimpiadzie doceniany jest także trud i wysiłek nauczycieli włożony w przygotowania uczniów do zawodów.
Atrakcyjne nagrody rzeczowe czekają także na opiekunów merytorycznych najlepszych zawodników. Szczegółowe informacje znajdują się na stronie internetowej Olimpiady: www.szkolnaop.pl.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *