Na Kopernika już wydano pierwsze klucze

Pierwsi właściciele mieszkań z budowanych dwóch bloków przy ulicy Kopernika w Ostrowcu Świętokrzyskim odebrali już klucze.
Inwestycja Ostrowieckiego Towarzystwa Budownictwa Społecznego zbliża się do finału, a nabywców nie znalazło, jak na razie, jedynie kilkanaście lokali.
– Z końcem listopada powinniśmy zakończyć już wszystkie prace – mówi Piotr Dasios, prezes OTBS. Pozostało nam wykonanie elewacji oraz dróg wewnętrznych. Cieszy mnie, że zbliżamy się do finału, bowiem rynek budowlany bardzo się zmienił odkąd rozpoczęliśmy inwestycję. Firmy wykonawcze mają problemy, bardzo ciężko jest znaleźć podwykonawców do poszczególnych prac.
Prezes OTBS nie kryje także zadowolenia z tego, że większość lokali została już sprzedana, a pozostałe też budzą duże zainteresowanie potencjalnych nabywców.
– Świetnie sprzedają się największe mieszkania, te o powierzchni ponad 100 -metrowej, ale nie ma takiego metrażu, który nie cieszyłby się zainteresowaniem – mówi Piotr Dasios. Przypomnę, że w tej lokalizacji zaproponowaliśmy klientom 80 mieszkań w dwóch blokach wzniesionych w systemie deweloperskim.
Przypomnijmy, że w skład osiedla przy Kopernika 34 A w Ostrowcu Świętokrzyskim wchodzą dwa budynki wielorodzinne, mieszkalne o podwyższonym standardzie, składające się z pięciu kondygnacji naziemnych oraz kondygnacji podziemnych, w których znajdują się hale garażowe z miejscami postojowymi dla samochodów osobowych oraz pomieszczenia piwniczne i techniczne. Komunikacja w budynkach odbywać się będzie klatkami schodowymi i windami osobowymi. Jest to osiedle ogrodzone i podłączone do miejskiej sieci ogrzewania MEC. Mieszkania są oferowane w stanie deweloperskim, do własnej aranżacji.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *