Roksana Oraniec wśród najpiękniejszych Polek

Pochodząca z Ćmielowa Roksana Oraniec będzie jedną z 28 najpiękniejszych Polek, które już w najbliższą niedzielę staną w Krynicy Zdroju do walki o tytuł Miss Polski 2018 i koronę.
Galę finałową zobaczymy na żywo 9 grudnia o godz. 20:05 w Polsacie.
Kandydatki obok Roksany, która będzie reprezentować Ziemię Świętokrzyską, pochodzą z niemal każdego zakątka Polski, m.in. z Pomorza, Podlasia, Śląska, Opolszczyzny, Mazowsza, Podkarpacia, Lubelszczyzny, Małopolski, a nawet swą przedstawicielkę będzie mieć Polonia brytyjska.


Finalistki mają już za sobą pierwsze zgrupowanie. Spędziły trzy pracowite dni w hotelu Mercure Racławice Dosłońce Conference & Spa. Uczestniczyły w sesjach zdjęciowych i realizacji wizytówek do materiałów telewizyjnych.
Kilka dni temu pretendentki do korony najpiękniejszej spotkały się ponownie, by wziąć udział w oficjalnej sesji zdjęciowej do katalogu Miss Polski.
– Muszę przyznać, że te wybory różnią się od tych, w których już uczestniczyłam, szczególnie tych międzynarodowych. Tam udało się nawiązać liczne przyjaźnie, tu, jak na razie, panuje ostra rywalizacja – mówi Roksana Oraniec.
Podczas finałowej gali Polki zaprezentują się w sześciu pokazach – m.in. w strojach kąpielowych, w sukniach ślubnych i wieczorowych. W skład jury konkursu wejdą m.in. Miss Polski 2017 Kamila Świerc oraz projektanci – Viola Piekut i Tomasz Olejniczak.
– Nie mogę się już doczekać wielkiego finału i tej atmosfery, jaka go poprzedzi – mówi Roksana Oraniec. Wyjeżdżam pierwszego grudnia na zgrupowanie, które odbędzie się w Racławicach koło Krakowa i tam będą próby choreograficzne, przymiarki strojów. Finałowy występ na widowni w Krynicy zobaczą moi najbliżsi, którzy będą mnie wspierać.


Kariera Roksany Oraniec rozpoczęła się od uczestnictwa w konkursie Miss Ziemi Świętokrzyskiej, gdzie zostałam zauważona, a już tydzień po jego zakończeniu pojechała do Niemiec na międzynarodowy „Miss Princess of the World”. Później z Fundacją Models Club uczestniczyła w konkursie „Supertalent of the Word” w Korei, gdzie zdobyła tytuł I wicemiss. W tym roku Roksana reprezentowała Polskę w międzynarodowym konkursie piękności Miss Cannes Film Festival International 2018. Impreza była jedną z towarzyszących 71. Międzynarodowemu Festiwalowi Filmowemu.
– Doświadczenie, które zdobyłam w poprzednich konkursach, wzbogaciło mnie o tyle, że tym razem, choć to olbrzymie telewizyjne show, nie mam dużego stresu- przyznaje.
W koncercie towarzyszącym wyborom Miss Polski 2018 wezmą udział: Margaret, Filip Lato – zwycięzca 9. edycji programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, Mateusz Łopaciuk – zwycięzca „Śpiewajmy razem. All Togehter Now”, Mateusz Ziółko – zwycięzca 10. edycji „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” oraz zespół Electric Girls i Riya Sokół, autorka utworu ze ścieżki dźwiękowej hitu Polsatu „Przyjaciółki”.
Reżyserem gali finałowej Miss Polski 2018 już po raz dziesiąty będzie Szymon Łosiewicz, a choreografię przygotuje Anna Bubnowska. Galę finałową Miss Polski 2018 poprowadzą: Krzysztof Ibisz, Paulina Sykut -Jeżyna i Maciej Rock.


fot. Dorota Tyszka i Marta Macha

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *