Jest porozumienie. Będzie droga i parking

Spółdzielnia Mieszkaniowa ?Krzemionki? w Ostrowcu Świętokrzyskim zakończyła trudne negocjacje z koncernem Jeronimo Martins Polska S.A.
Ich efekt ucieszy zapewne mieszkańców naszego miasta, szczególności tych mieszkających na Osiedlu Stawki.
-We współpracy ze Spółdzielnią Mieszkaniową Krzemionki planujemy wyremontowanie w przyszłym roku drogi do sklepu Biedronka we wskazanej lokalizacji oraz utworzenie dodatkowych 68 miejsc parkingowych przy tym sklepie ? mówi nam Maria Szymankiewicz, specjalisty ds. relacji zewnętrznych w Jeronimo Martins Polska S.A.
Swojego zadowolenie nie kryje Mirosław Kaczmarczyk, zastępca prezesa ds. Gospodarki Zasobami.
– Negocjacje nie były łatwe, ale osiągnęliśmy postawiony przez nas cel- mówi. Szczegóły porozumienia są niestety objęte tajemnicą, ale to dobra wiadomość nie tylko dla naszych spółdzielców. Teren pod parking wydzierżawiliśmy, za uważam dobre pieniądze, a po tym okresie znów będzie naszą własnością. Cieszą też środki, jakie udało pozyskać na remont drogi w sąsiedztwie Biedronki, na której stan narzekali nie tylko klienci marketu, ale również rodzice wożący swoje pociechy do pobliskiego przedszkola i szkoły.

Print Friendly, PDF & Email

2 thoughts on “Jest porozumienie. Będzie droga i parking

 • 06/12/2018 at 10:46
  Permalink

  dlaczego SM Krzemionki kojarzy się z problemami natury lokalnej – a to kawałek trawnika a to plac przed sklepem ; czy każdą sprawę należy wykrzykiwać wykłócać się czy rozstrzygać w sądach ? może mniej biurokratycznego formalizmu a więcej pozytywnego podejścia do życia społeczeństwa miasta i ludzi tu żyjących…

  Reply
  • 07/12/2018 at 08:04
   Permalink

   Tam się kłócą o wszystko nawet we własnym gronie – widać taka ich natura

   Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *