Magda Swat już w Tajlandii

W wyborach Miss Polski w niedzielę wystąpi Roksana Oraniec, tymczasem w stolicy Tajlandii w środę wylądowała Magdalena Swat z Ostrowca Świętokrzyskiego, która 17 grudnia będzie walczyć o tytuł Miss Universe.

Wcześniej razem z 93 innymi konkurentkami weźmie udział w trzytygodniowym zgrupowaniu. Jak donosi ?Fakt?, Magdalena Swat jest dumna, że będzie miała okazję reprezentować Polskę podczas jednego z najbardziej prestiżowych konkursów piękności.

? W związku ze zgrupowaniem potrzebuję około 40 kreacji. To jest okazja raz na całe życie, by się dobrze zaprezentować, więc przyłożyłam się bardzo solidnie. Miałam trenera i dietę specjalnie dostosowaną do budowy masy mięśniowej ? przyznała w programie ?Dzień Dobry TVN” polska uczestniczka konkursu w Tajlandii.

Magdalena Swat wzięła udział w pierwszej edycji programu ?Top Model?, a także w ?Project Runway?, zaś przed rokiem sięgnęła po tytuł pierwszej wicemiss Polonia 2017. Na swoim profilu na Instagramie Magda informuje, że nie będzie jedyną Polką w konkursie, bowiem Kanadę  reprezentuje pochodząca z naszego kraju, a od kilku lat mieszkająca za Atlantykiem Magdalena Stępień.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *