Zacznij pracę w Promedica24. Oddział jest już w Ostrowcu Świętokrzyskim

Przy ulicy Siennieńskiej, naprzeciwko Urzędu Miasta został otworzony, kolejny w Polsce, oddział Promedica24.

Firma jest wiodącą na rynku pracy, jeżeli chodzi o zatrudnianie opiekunów na terenie Niemiec, Wielkiej Brytanii i Polski. -Jest to piąty oddział w regionie Kielce, obok Kielc, Częstochowy, Katowic i Sosnowca – mówi dyrektor regionu Kielce, Marta Węgrzyn. W Ostrowcu Świętokrzyskim znajduje się oddział rekrutacyjny. Osoby, które współpracują bądź będą chciały podjąć pracę z Promedica24, będą mogły osobiście spotkać się z pracownikiem firmy, zostawić dokumenty, dopytać o nurtujące sprawy.
Dla chcących podjąć pracę z Promedica24 największą barierę stanowi znajomość języka. Dlatego firma wychodzi naprzeciw i organizuje bezpłatne kursy językowe przed wyjazdem. Każdy opiekun jest objęty opieką menadżera kontraktu, od momentu rozpoczęcia podróży, poprzez pobyt na miejscu, po powrót do kraju. Za granicą pracują także partnerzy Promedica24, którzy sprawdzają miejsce, do którego trafiają opiekunowie.

W otwarciu ostrowieckiego oddziału Promedica24 udział wzięli przedstawiciele Ochotniczego Hufca Pracy Magdalena Stefankiewicz i Lidia Żak oraz grupa opiekunów, współpracujących z firmą od kilku lat. Wśród tego grona jest Elżbieta Skarba z Ostrowca Świętokrzyskiego.
– Z Promedica24 współpracuję od 4 lat- mówi E. Skarba. Przez te lata pracowałam z różnymi podopiecznymi. Początkowo zawsze jest obawa co do języka, ale przy samozaparciu można pokonać tę barierę. Mamy bardzo dobrych koordynatorów w Niemczech i w Polsce. Interesują się warunkami pracy, jak przebiegają relacje między pracownikiem, a rodziną. Polecam tę pracę, szczególnie kobietom, które są już w pewnym wieku i bardzo trudno odnaleźć się im na rynku pracy. Poza tym praca taka wiąże się z poznaniem innego kraju, zwiedzeniem ciekawych miejsc oraz poznaniu kultury naszych sąsiadów.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *