?Champion? ściąga tłumy do kościołów

Już trzeci rok grupa ?Champion?, znana na co dzień z tanecznego repertuaru, kolęduje w ostrowieckich kościołach.
W miniony weekend dała dwa niezapomniane koncerty w kościołach pw. Św. Kazimierza na Osiedlu Pułanki oraz w parafii pw. Najświętszego Serca Jezusowego.
– Sam pomysł zrodził się parę lat temu, kiedy naoglądałam się w telewizji najróżniejszych koncertów kolędowych i stwierdziłam, że w naszym mieście brakuje takiej inicjatywy – przyznaje Agnieszka Chmielińska z zespołu ?Champion?. Chcieliśmy też pokazać, że zespół kojarzony z brzmieniami disco- polo potrafi grać także coś zupełnie innego.
Zespół ?Champion? do swojego kolędowego grania zaprasza gości i nie inaczej było w tym roku, kiedy na scenie pojawili się m.in. schola Kazimierzanki, harcerze, muzykująca rodzina Marcina Walasa, czy laureatki konkursu kolęd i pastorałek, jaki odbył się w szkole w Szewnie. Grupa ?Champion?, która jest scenicznym wyjadaczem, nie miała najmniejszego problemu, aby zachęcić tłumnie zgromadzoną publiczność do wspólnego śpiewania.
Przełom starego i nowego roku jest doskonałą okazją do podsumowań, także dla ostrowieckich muzyków.
– Nie ukrywam, że 2018 był dla nas okresem wewnętrznego wyciszenia, ale w obecnym chcemy zaskoczyć naszych fanów zupełnie czymś nowym, bowiem mamy mnóstwo pomysłów do zrealizowania ? zapowiada Agnieszka.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *