Kto wolontariuszem roku?

?Przestrzeń Inicjatyw Społeczno- Kulturalnych PISK? oraz ?Inicjatywa Społeczna Ostrowiec ISO 2015? zapraszają do udziału w II Ostrowieckiej Gali Wolontariatu, która odbędzie się 22 lutego br., o godz. 11, w sali Kina ?Etiuda?.
– W ramach tegorocznej Ostrowieckiej Gali Wolontariatu przyznany zostanie tytuł ?Wolontariusz Roku 2018? (laureata konkursu wyłoni Komisja Konkursowa, w skład której wchodzą lokalni oraz ogólnopolscy eksperci związani z szeroko pojętą tematyką działalności pozarządowej)- wyjaśniają organizatorzy. W konkursie, którego główną nagrodą jest zaszczytny tytuł ?Wolontariusza Roku 2018?, mogą wziąć udział zarówno całe organizacje, jak i osoby niezrzeszone, zajmujące się działalnością pozarządową. W tym roku szczególnie stawiamy na młodzież, ponieważ wiemy, jak ważna jest działalność społeczna w okresie, w którym kształtuje się charakter. Kompetencje i doświadczenie zdobyte w ramach działań wolontarystycznych wpływają na sukces na rynku pracy. Głównym kryterium udziału w konkursie jest prawidłowo wypełniony formularz zgłoszeniowy, który należy przesłać drogą mailową (na adres: galawolontariatu@ gmail.com) do dnia 20 lutego 2019 r. Każdy kandydat, który prześle prawidłowo wypełniony formularz zgłoszeniowy, otrzyma e-mail z potwierdzeniem rejestracji oraz z numerem zgłoszenia. Kandydaci zgłoszeni po dniu 20 lutego 2019 r. nie zostaną zakwalifikowani do udziału w konkursie. Pierwszy etap oceny kapituły konkursu odbędzie się w oparciu o następujące kryteria: skuteczność działania, współpraca i angażowanie innych ludzi, kreatywność, pomysłowość działań i rozwiązań, czas i zasięg działania. W drugim etapie spośród najwyżej ocenionych kandydatur kapituła wybierze Laureata Konkursu, który otrzyma tytuł ?Wolontariusz Roku 2018? powiatu ostrowieckiego?.
Dokumenty zgłoszeniowe można pobrać z facebookowego profilu imprezy: Ostrowiecka Gala Wolontariatu. Przypomnijmy, że tytuł ?Wolontariusza Roku 2017? otrzymała Iwona Tomczyk, reprezentująca Ostrowieckie Stowarzyszenie Przyjaciół Zwierząt ?Animals?.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *