Climatic przyjmuje do pracy

Powiatowy Urząd Pracy w Ostrowcu Świętokrzyskim zaczyna organizować giełdy pracy w lokalnych firmach.
Kandydaci mają okazję poznać zakład pracy i ocenić możliwości rozwoju w nowym miejscu.
W poprzednich latach urząd organizował giełdy pracy w Netii. Teraz wraca do dobrych praktyk i w lutym zorganizował giełdę pracy w firmie Climatic na terenie Starego Zakładu Huty. Na spotkanie i rozmowy z pracodawcą zaproszono osoby z rejestru bezrobotnych, które mają przygotowanie do pracy w sektorze budowlanym lub osoby, które zdaniem pośredników pracy mogą w krótkim czasie opanować nowe umiejętności i spełnić oczekiwania pracodawcy.
-Na spotkanie przyszło 20 osób ? mówi Paweł Płatek z Powiatowego Urzędu Pracy w Ostrowcu Świętokrzyskim. Kandydaci do pracy obejrzeli zakład, zapoznali się z produkcją, warunkami zatrudnienia, warunkami socjalnymi itp. Do dalszych rozmów z kierownictwem zakładu zakwalifikowano 7 osób. Pierwsze osoby już zostały zatrudnione.
Climatic jest jednym z większych zakładów produkcyjnych na terenie Starego Zakładu Huty. Specjalizuje się w budownictwie modułowym. Z roku na rok zwiększa produkcję i zatrudnienie. Dla młodych osób praca w tak renomowanej firmie stwarza możliwości zdobycia poszukiwanych na rynku kwalifikacji i poznania nowoczesnych technologii w budownictwie.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *