Automobilklub rośnie w siłę

Oddział ostrowiecki Automobilklubu Kieleckiego ma już ponad 600 członków.
To efekt przepisów, które wprowadzają wysokie zniżki na OC.
Walne zebranie automobilklubu udzieliło dotychczasowemu zarządowi absolutorium, wybrało nowy, a także wytyczyło kierunki działania na najbliższe cztery lata.
– Mamy członków z Sandomierza, Tarnobrzega, czy Ożarowa, Opatowa którzy wstąpili do nas po tym jak PZU podpisało umowę z Polskim Związkiem Motorowym, na mocy której osoby mające samochody 25-letnie i starsze otrzymały zniżki na OC na te pojazdy do 75 procent – mówi Tadeusz Dąbrowski, prezes oddziału ostrowieckiego Automobilklubu Kieleckiego.
Szeroka akcja z agentami zaowocowała i dlatego też możemy się pochwalić rekordową ilością członków. Zdaniem Krzysztofa Tutaka, prezesa Automobilklubu Kieleckiego, który uczestniczył w ostrowieckim zebraniu, jest szansa na utrzymanie wzrostowego trendu, bowiem TU Compensa przejęła po PZU umowę z PZMot-em, przez co miłośnicy starych samochodów mogą nadal liczyć na duże zniżki w ubezpieczeniach. Automobilk lub na przestrzeni ostatnich czterech lat może pochwalić
się organizacją 30 imprez, w której wzięło udział ponad 600 osób. Jak zapowiada prezes Tadeusz Dąbrowski, Automobilklub Kielecki chce się rozwijać m.in. poprzez mocniejsze zaangażowanie się w środowiska organizujące rajdy terenowe na terenie naszego powiatu, a także stawiać na dzieci i młodzież wspierając inicjatywy mające na celu propagowanie zasad bezpiecznego poruszania się po drogach.
Podczas zebrania wręczono wyróżnienia od automobilklubu, które otrzymali: Marzena Góra ze Szkoły Jazdy Auto- Saw, Jeremi Pałka z firmy Jeremi Auto, Rafał Maciąg z CKZiU (dawnej ?Samochodówki), Marcin Gębura ze ZZ ?Kadra? oraz nasza redakcja, która wspiera i propaguje wszelkie imprezy Automobilklubu Kieleckiego.
W nowej kadencji ostrowiecki oddział będzie funkcjonował w składzie: Tadeusz Dąbrowski, Krzysztof Krawczyk, Jeremi Pałka, Cezary Spotowski, Marek Szczepański, Jacek Szumielewicz, Mirosław Tustanowski.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *