W piątek śniadanie Klubu Biznesu KSZO

Już w najbliższy piątek, 17 maja o godz. 10, w sali konferencyjnej Hali Widowiskowo-Sportowej MOSiR odbędzie się kolejne otwarte spotkanie firm zrzeszonych w ostrowieckim Klubie Biznesu KSZO, uczestniczących w ogólnopolskim projekcie Partnerskich Klubów Biznesu.
Spotkają się przedstawiciele lokalnego biznesu oraz zaproszeni samorządowcy z okolicznych gmin odpowiedzialni za rozwój i inwestycje.
Spotkanie będzie więc szansą dla firm i nowych podmiotów, które szukają zleceń, podwykonawców, dostawców usług, a nawet pracowników. Na śniadaniu obecny będzie założyciel PKB Radosław Rogiewicz, pojawią się również przedstawiciele sąsiednich klubów, w tym Spółka Polskie ePłatności specjalizującą się w procesowaniu płatności bezgotówkowych i dostarczaniu innowacyjnych usług dla biznesu, a także przedstawiciele nowo powstałego Klubu Biznesu Wisły Puławy, która w ostatnich tygodniach przystąpiła do projektu podobnie jak Jagiellonia Białystok czy kluby z Bielska Białej, Leszna, Gniezna. Obecnie w PKB funkcjonuje 25 Klubów Biznesu.
Na piątkowym śniadaniu powinniśmy powitać dwie nowe firmy, a także spotkać potencjalnych nowych klubowiczów, chcących rozwijać swój biznes i wspierać lokalny sport. Korzystając z okazji, że pierwszy raz śniadanie odbędzie się na hali MOSiR zaprezentowane zostaną możliwości, jakie stwarza ostrowiecki obiekt zarówno do ekspozycji sponsorskich, jak i przestrzeni dla spotkań biznesowych w lożach Sky Box usytuowanych pod kopułą hali. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do rejestracji pod adresem majkszo.evenea.pl

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *