Przeprowadzka kultury rozpoczęta

Miejska Biblioteka Publiczna w Ostrowcu Świętokrzyskim jest pierwszą placówką, która przeprowadza się do budynku Ostrowieckiego Browaru Kultury.
Jak zapowiada wiceprezydent Piotr Dasios, ?wielka przeprowadzka?, obejmująca także Biura Wystaw Artystycznych, jak i Miejskiego Centrum Kultury, winna się wkrótce rozpocząć i – według wstępnych analiz – zakończyć się z końcem tegorocznych wakacji.
Przeprowadzka Miejskiej Biblioteki Publicznej w Ostrowcu Świętokrzyskim wywołała szereg zmian w organizacji pracy placówki kultury.
I tak, filie przy ulicy Sienkiewicza, na osiedlu Stawki (ODS Malwa), ul. Kilińskiego będą pracować od poniedziałku do piątku w godz. 9 -17 z wyjątkiem śród (wówczas będą nieczynne). Filia przy ulicy Niewiadomej zostanie zamknięta. Czytelnia Główna
i Filia nr 10 na ulicy Wardyńskiego, czynne będą od poniedziałku do piątku w godz. od 9 do 17. W soboty wszystkie punkty wypożyczania książek będą nieczynnej.
Dodatkowo od 1 czerwca do odwołania Miejska Biblioteka Publiczna zawiesza możliwość rezerwacji i zamawiania książek. Rezerwacje dokonane przed 1 czerwca będą realizowane na dotychczasowych zasadach. Nie wiadomo jeszcze, kiedy biblioteka rozpocznie pracę w nowej siedzibie.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.