Rawka Od Nowa, rap, Noc Świętojańska oraz Ania Dąbrowska ? atrakcje podczas Dni Ostrowca

Koncerty Ani Dąbrowskiej, wykonawców z kręgów hip hopu, otwarcie II sezonu odkrytych basenów na Rawszczyźnie, czy Noc Świętojańska złożą się na tegoroczne Dni Ostrowca, które zaplanowano w dniach 21-23 czerwca br.
Na coroczne, trzydniowe święto miasta, złoży się cykl imprez organizowanych na basenie, amfiteatrze, Parku Miejskim i Stadionie Miejskim KSZO.

Trzydniowe Dni Ostrowca, rozpoczną się w piątek, 21 czerwca od otwarcia o godz.10 II sezonu odkrytych basenów na Rawszczyźnie. Pierwszy dzień zabawy będzie więc jednocześnie inauguracją drugiego sezonu na odkrytych basenach. Natomiast o godzinie 17.30 na terenie Parku Miejskiego, rozpoczną się obrzędy związane z Nocą Świętojańską. Uczestnicy florystycznych warsztatów obrzędowych będą wić wianki z kwiatów, ziół i liści. W artystycznej części wieczoru o godzinie 19.30 wystąpi Chór Bez Batuty. Zaplanowano też pokaz laserowy.


Drugi z Dni Ostrowca rozpocznie się w sobotę o godz. 15 piknikiem rodzinnym z instytucjami miejskimi. O 16.00 wystawiony zostanie spektakl dla dzieci ?O czym marzą drzewa?. O godzinie 19.30 zagra Jan- Rapowanie. Godzinę później wystąpi hip – hopowy duet Łona i Webber, wspomagani przez grupę The Pimps, którzy ?obstawiają? największe polskie festiwale.


Trzeciego dnia, w niedzielę, impreza przeniesie się na stadion KSZO. Tam od godziny 16 odbywać się będzie sportowy festyn, dostępne będą foodtrucki. Na scenie zaś zagoszczą młode talenty w ramach Ostrowieckich Prezentacji Artystycznych. O godzinie 20.30 wystąpi gwiazda – Ania Dąbrowska z koncertem ?The best of…?. To artystka z absolutnego topu, która zaprezentuje swe największe przeboje na czele z ?Tego chciałam?, ?W głowie? czy ?Nigdy więcej nie tańcz ze mną?.
Udział we wszystkich wydarzeniach (poza wstępem na basen) będzie bezpłatny.

Print Friendly, PDF & Email