Piwna 3. Powstanie nowy budynek wielorodzinny (wizualizacje)

Nowy budynek wielorodzinny powstanie w samym centrum Ostrowca, przy ulicy Piwnej 3 obok Banku Pekao, w pobliżu Ostrowieckiego Browaru Kultury.
W budynku o wysokim standardzie wykonania i wykończenia zaplanowano dziewięć przestronnych i funkcjonalnych mieszkań z myślą o najbardziej wymagającym kliencie. Duże, panoramiczne okna, przeszklone balkony, cichobieżna winda z poziomu hali garażowej, wewnętrzny parking dla mieszkańców, komórki lokatorskie do każdego mieszkania, pięknie zaplanowana zieleń wokół, to tylko część z wielu atutów budynku. Jakość materiałów użytych do wykończenia klatki i elewacji: m.in. kamień, szkło oraz nowoczesny design sprawią, że zakup mieszkania na ulicy Piwnej 3 będzie dobrą inwestycją na przyszłość.


Budynek zrealizuje kielecka firma z wieloletnim doświadczeniem w branży deweloperskiej, znana z solidności wykonania i dbałości o detale architektoniczne, członek Polskiego Związku Firm Deweloperskich – Lwy Inwestycje Deweloper. W trosce o bezpieczeństwo mieszkańców budynek będzie ogrodzony i monitorowany. Prace budowlane rozpoczną się już wkrótce i potrwają do końca 2020 roku.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *