Coś takiego! Gry, malowanki i puzzle w pociągu

Podróż koleją do Sandomierza nie będzie nudna. W weekendowych połączeniach turystycznych na trasie Kielce ? Sandomierz podróżni, mali i duzi, będą mogli korzystać z materiałów promocyjnych: gier, malowanek i puzzli.
W ramach promocji projektu pn. ?Dostawa taboru kolejowego ? EZT do obsługi połączeń regionalnych?, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej ? Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Świętokrzyskiego 2014-2020, zostały kupione materiały promocyjne, które będą udostępnione w weekendowych pociągach turystycznych na trasie Kielce ? Sandomierz ? Kielce i umilą podróż do Miasta Królewskiego Sandomierza. Z dostępnych materiałów będą mogli skorzystać zarówno mali, jak i duzi pasażerowie, ponieważ będą to malowanki dla najmłodszych, puzzle kieszonkowe dla trochę starszych, gra labirynt dla wytrwałych oraz zarówno dla tych mniejszych, jak i większych podróżnych ? gra magnetyczna warcaby.
Pierwsze pociągi, w których dostępne będą gry i malowanki będą kursować w najbliższą sobotę oraz niedzielę w następujących godzinach:
? wyjazd z Kielc o godz. 7:40 ? w Ostrowcu 9.53 – przyjazd do Sandomierza o godz. 10:40,
? wyjazd z Sandomierza o godz. 17:45 ? w Ostrowcu 18.29 – przyjazd do Kielc o godz. 20:27,
natomiast już od 11 sierpnia, w każdy weekend sierpnia oraz dodatkowo w dniu 15 i 16 sierpnia czas przejazdu na powyższej trasie zostanie znacznie skrócony i pociąg będzie kursował w następujących godzinach:
? wyjazd z Kielc o godz. 7:40 ? w Ostrowcu 9.39 – przyjazd do Sandomierza o godz. 10:26,
? wyjazd z Sandomierza o godz. 18:00 ? w Ostrowcu 18.46 – przyjazd do Kielc o godz. 20:27.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *