Kolejne zmiany w Galerii Ostrowiec

Okres wakacyjny jest bardzo pracowity dla Galerii Ostrowiec, która przechodzi kolejny etap zmian.
Wszystko to po to, by sprostać wymaganiom klientów.
Nie można zapomnieć, że od początku roku otwarte zostały nowe sklepy: Sizeer, Reporter Young oraz Super Office, odświeżona została strefy food court. Na tym jednak nie koniec. Już we wrześniu pojawią się bowiem nowi najemcy. Jednym z nich W.KRUK najstarsza marka jubilerska w Polsce. Historia ponad 175 lat to największa duma i najważniejsze dziedzictwo. W.KRUK oferuje najwyższej jakości złotą i srebrną biżuterię, brylanty, kamienie szlachetne oraz autorskie kolekcje inspirowane najnowszymi trendami.
W.KRUK to również ekspert w dziedzinie zegarków. Przeszło 175 lat tradycji oraz otwartość na nowoczesne trendy czynią markę wiarygodnym i profesjonalnym przedstawicielem najlepszych światowych marek zegarkowych: W.KRUK ROLEX BOUTIQUE , Tudor, Omega, Longines, TAG Heuer, Certina, Tissot, IWC, Raymond Weil i wielu innych.
Kolejnym nowym najemcą będzie Ryłko ? polski producent obuwia ze skór naturalnych. Istnieje na polskim rynku obuwniczym już od 50-ciu lat. Marka Ryłko tworzy buty z myślą o jak najlepszym połączeniu walorów estetycznych z cechami zapewniającymi komfort użytkowania. Na tym nie koniec, gdyż wiadomo również obok Jysk i Pepco swoje miejsce znajdzie Prymus AGD, marka specjalizująca się w kompleksowym wyposażeniu domu w porcelanę, galanterię szklaną, sztućce, sprzęt do gotowania czy artykuły dekoracyjne.
Wcześniej, bo jeszcze w tym miesiącu w nowej lokalizacji oraz w nowej odsłonie otworzy się również powiększony sklep 4F, także salon Apart przechodzi teraz metamorfozę.

Print Friendly, PDF & Email

2 thoughts on “Kolejne zmiany w Galerii Ostrowiec

 • 5 sierpnia 2019 at 09:21
  Permalink

  A jeszcze miał być tatuum?

  Reply
 • 5 sierpnia 2019 at 10:55
  Permalink

  Wow, mogli by empik zrobić a nie taka lipe

  Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.