Szykuje się fenomenalny finał wakacji! Zaśpiewają Stachursky i Norbi!

Jacek Stachursky i Norbi będą głównymi gwiazdami koncertu na zakończenie wakacji na ostrowieckim stadionie KSZO. Imprezę zaplanowano na sobotę 31 sierpnia od godz. 14. Wstęp wolny.
Najbardziej wyczekiwane na scenie ostrowieckiego stadionu winno być pojawienie się Jacka Stachurskyego, który w ostatnim okresie zadziwia. Jego ostatni singiel ?To moja droga?, doczekał się klipu, w którym oglądamy Warszawę z nietypowej, futurystycznej perspektywy. Utwór zapowiada album ?2k19?, będący kontynuacją platynowego ?1999? oraz złotego krążka ?2009?. Spory sukces pierwszego singla ?Doskozzza? sprawił, że apetyt i ciekawość sympatyków nowych produkcji muzycznych Jacka zdecydowanie wzrosła. Niewątpliwie nowym projektem muzycznym Stachursky zdominował internet, jednocząc wokół niego unikatową społeczność młodych ludzi. Nowomowa i przewijający się motyw graficzny ?CyberMaski? to cechy charakterystyczne wspomnianego kręgu pasjonatów muzycznych.
Analizując jednak set – listę jego jesiennej trasy nie brakuje tu takich hitów jak ?Kowbojskie życie?, ?Taki jestem?, czy ?Typ niepokorny?. Wszystko wskazuje, że i te przeboje winniśmy usłyszeć w Ostrowcu Świętokrzyskim.


Nie mniej ciekawie zapowiada się występ w naszym mieście Norbiego, który niesłusznie jest postrzegany jako gwiazda jednego przeboju ?Kobiety są gorące?, czy obecny prowadzący programu telewizyjnego ?Jaka to melodia?. Jego repertuar, jak żadnego innego artysty świetnie współgra z wakacjami, czego przykładem są numery ?Samertajm?, ?Pokręciło się w głowie?, czy nowsze ?Chcemy bawić się?, czy ?Materacci?.
Listę wykonawców uzupełniają: Romano Dżi, czyli coś dla miłośników cygańskich brzmień, Alberto Amati, który przypomni klasyczne włoskie hity, a także koliBEER i ?nasze? RandeVu.
Organizatorzy, czyli MCK zapowiadają cała masę niespodzianek dla najmłodszych oraz coś na słodko.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.