Trzynastego, w piątek, ?Zmienia się klimat??

 Już za kilkanaście dni, 13 września , nowo powstała w Ostrowieckim Browarze Kultury kawiarnia, relaks bar ?Zmiana klimatu? otwiera swoje drzwi dla gości. W roli gospodarzy wystąpią: pochodząca z naszego miasta, znana z filmów i seriali aktorka Katarzyna Zielińska – Jaworska oraz jej mąż Łukasz Jaworski.

Po rozmowie z Katarzyną, możemy zdradzić naszym czytelnikom szczegóły programu artystycznego pierwszego wieczoru w ?Zmianie klimatu?. O godzinie 21.30 zagra dla Państwa i zaśpiewa włoski piosenkarz soulowy Didie Caria. Jego autorski projekt ?Voice&loopstation? będzie miał swoje ?Primo tempo? jak zapewnia nas Katarzyna.

W niedzielę tuż przed koncertem Krzysztofa Zalewskiego zaśpiewa dla Państwa Katarzyna Chlebny, aktorka pochodząca z Ostrowca Świętokrzyskiego.

Razem z Karolem Wolskim zaprezentuje publiczności autorski program parodystyczny w oparciu o przeboje polskich i zagranicznych gwiazd muzyki rozrywkowej. Kto pamięta ostrowiecką grupę Canto, pamięta też Katarzynę Chlebny.

Wstęp na obydwa koncerty będzie bezpłatny.

     W planach na kolejne tygodnie nie zbraknie mini recitali, spotkań z aktorami  i koncertów jak zapewnia nas właścicielka kawiarni.

Kafe relaks bar ?Zmiana Klimatu? od strony kuchni tworzy Liliana Filipiak, łódzka restauratorka, uczestniczka I edycji programu ?Top Chef?. Kuchnia Lili jak wspomina Kasia wyróżnia się z tłumu. Będzie z pewnością smacznie i lekko.

   W menu nie zabraknie pysznego ciasta, kawy, lunch?y, zdrowych napojów, soków z warzyw i owoców oraz wina i piwa. Jak na lokal w ostrowieckim Browarze Kultury przystało właściciele zapowiadają wprowadzenie własnej marki piwa, o słodowym smaku. ?Klimatyczne? piwo na miarę ?Zmiany Klimatu?.

 Nowe miejsce chce przyciągnąć gości ?loftowym? wystrojem wnętrza, którego tłem będą drzewa, rośliny zielone oraz niepowtarzalny klimat nasycony uśmiechem właścicieli. Zmiana Klimatu w naszym założeniu to wielość stylów, smaków i propozycji kulturalnych – dla przyjemności gości i naszej.

Mamy nadzieję, że ostrowczanie docenią kawiarnię ? ale to zweryfikujemy za kilka tygodni.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *