Nowe władze Wyższej Szkoły Biznesu i Przedsiębiorczości. Paweł Gotowiecki rektorem

W dniu 1 września br. rozpoczęła się nowa, 4-letnia kadencja władz Wyższej Szkoły Biznesu i Przedsiębiorczości.

Rektorem uczelni został dr Paweł Gotowiecki, ur. 1983, historyk, były dziekan Wydziału Nauk Społecznych i Technicznych WSBiP (2014-2018) oraz Prorektor WSBiP (2018-2019); dr Gotowiecki w latach 2016-2019 był prezesem Środkowoeuropejskiego Instytutu Badań i Analiz Strategicznych, jest członkiem m.in. Światowej Rady Badań nad Polonią, był też wykładowcą wizytującym na Uniwersytecie w Czerniowcach (Ukraina); od r. 2014 jest zastępcą red. naczelnego czasopisma ?Ante Portas ? Studia nad Bezpieczeństwem?, jest też członkiem redakcji czasopism naukowych z Ukrainy, Rumunii, Gruzji i Nigerii; dr Gotowiecki jest autorem kilkudziesięciu polsko- i obcojęzycznych publikacji naukowych z zakresu historii, politologii, stosunków międzynarodowych.

Nowym Dziekanem Wydziału Nauk Społecznych i Technicznych został dr Przemysław Furgacz, politolog, dotychczasowy kierownik Katedry Ekonomii, specjalista w zakresie ekonomiki bezpieczeństwa i międzynarodowych stosunków gospodarczych.

 

 

 

 

Dziekanem Wydziału Pedagogiki i Nauk o Zdrowiu ponownie została dr Grażyna Kałamaga, pedagog, specjalista w zakresie pedagogiki wczesnoszkolnej.

 

Kanclerzem WSBiP ponownie został mgr inż. Józef Tyburczy.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.