Supermarket się wyprowadza? Co w jego miejsce?

Z pawilonu na osiedlu Stawki wyprowadza się supermarket MIL A.
Tak twierdzi Spółdzielnia Mieszkaniowa ?Krzemionki?, do której należy budynek, w którym funkcjonuje sklep. Sama sieć, jak na razie nie potwierdziła doniesień.
– MILA wypowiedziała umowę z dniem 1 grudnia 2019 r. Sklep będzie działał do końca listopada. Z tego co wiem, decyzja właścicieli nie ma nic wspólnego z warunkami wynajmu oferowanymi przez Spółdzielnię – mówi Mirosław Kaczmarczyk. Na pawilonie, od kilku dni widnieje informacja, że budynek jest do wynajęcia.
Z tego, co mówi prezes Zarządu SM ?Krzemionki?, chętnych do wynajęcia powierzchni pod działalność handlową nie brakuje i z pewnością pawilon na osiedlu Stawki nie będzie stał pusty.
– Sklep znajduje się w bardzo dobrej lokalizacji. Przy jednej z głównych ulic miasta, w sąsiedztwie dużych osiedli, bazarku. Liczymy na dobrego najemcę – przyznaje Mirosław Kaczmarczyk.
Pawilon ma powierzchnię około 800 m kw. Część zajmuje apteka. Wiadomo już, że po zamknięciu MILI, apteka nadal będzie funkcjonować.

Print Friendly, PDF & Email

One thought on “Supermarket się wyprowadza? Co w jego miejsce?

  • 30 września 2019 at 08:10
    Permalink

    sklep może i fajny ale ta obsługa w nim…
    aż się prosi w tym miejscu o sklep z artykułami wyposażenia domu typu garnki,porcelana,dywany i inne tego typu prócz sprzętu agd jaki oferuje pobliski duży sklep przy stacji paliw – dziwne że przy takim skupisku bloków mieszkalnych,po dywan trzeba jechać do dolnej części miasta albo na Targowicę ; gdzie tu rynkowa analiza potrzeb mieszkańców ??

Comments are closed.