Trzy dni grania na żywo w Ostrowieckim Browarze Kultury (zdjęcia, wideo)

Aż przez trzy dni muzyką na żywo będzie rozbrzmiewał Ostrowiecki Browar Kultury. W piątek zagra trio „Freenology”, w sobotę duet Lenda/ Kozub, zaś w niedzielę Tomasz Wiracki.

„Freenology”, to lubelskie rockjazzowe trio powstało w 2014 roku. Od tego czasu konsekwentnie pracuje nad swoją muzyką, wymykając się jednoznacznym zaszufladkowaniom. Z pewnością można tu usłyszeć energię rocka, harmonię i rytmikę jazzu, narrację klasyki oraz improwizację free.Lenda- Kozub i Piotr Kozub w sobotę zaprezentują koncert w hołdzie artystom, którzy już od nas odeszli, a na stałe zapisali się w pamięci publiczności i historii muzyki. Tego wieczoru przypomnimy sobie o takich twórcach, jak: Czesław Niemen, Agnieszka Osiecka, Mira Kubasińska, Andrzej Zaucha, Ryszard Riedel, Kora Jackowska, Grzegorz Ciechowski, Amy Winehouse, Leonard Cohen, Jimi Hendrix, Etta James, George Michael, czy Freddie Mercury.
Piątkowy i sobotni koncert organizuje MCK. Początek o godz.19. Bilety w cenie 15 zł (na każdy wieczór) do nabycie przed wydarzeniem.Na deser w kawiarni „Zmiana Klimatu” w niedzielę zagra Tomasz Wiracki – kompozytor muzyki filmowej, sound designer, pianista, improwizator i performer, który może się poszczycić trzema solowymi płytami: „Harmony of Noise” (2006), „Like a Digital Pillow” (2009) i „PF” (2015). Bilety w cenie 12 zł już można nabyć w przedsprzedaży na miejscu, lub przed koncertem, którego początek zaplanowano na godz. 20.

Wiracki PF from Tomasz Wiracki on Vimeo.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *