Darmowa komunikacja MPK i dodatkowe linie w Święto Wszystkich Świętych
W związku ze zbliżającym się Dniem Wszystkich Świętych Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacji w Ostrowcu Świętokrzyskim informuje, że:
W dniu 31 października ? Czwartek komunikacja prowadzona będzie zgodnie z oznakowaniem na tabliczkach rozkładowych jak w dni robocze
Dodatkowo uruchomiona będzie:
linia S ? która kursować będzie na trasie: Szewna Cm. ? Traugutta ? Aleja 3-Maja ?
Radwana Cm. ? Polna Biedronka ? Chrzanowskiego ? Aleja Jana Pawła II ?
Waryńskiego ? Piaski ? Długa ? Cm. Komunalny – Kol. Robotnicza
W dniu 1 listopada ? Piątek komunikacja prowadzona będzie zgodnie z oznakowaniem na tabliczkach rozkładowych jak w niedziele i święta.
Dodatkowo uruchomiona będzie:
– Linia C – kursować będzie na trasie ul. Ogrodowa ? Hubalczyków ? Radwana L.E ?
Polna Lidl – Mickiewicza ? Sienkiewicza ? Długa – Cmentarz Komunalny.
– Linia D – kursować będzie na trasie ul. Rudzka ? Denków Rynek – Ostrowiecka ?
Polna Lidl ? Polna Delikatesy – Sienkiewicza ? Długa ? Cm. Komunalny.
– Linia E – kursować będzie na trasie Kąty Denkowskie ? Bałtowska ? Radwana L.E. ? Polna Biedronka ? Chrzanowskiego – Ostrowiecka ? Denków Rynek.
– Linia K – kursować będzie na trasie Szewna Cm ? Aleja 3-Maja ? Starokunowska ?
Sienkiewicza ? Długa – Janik ? Wymysłów ? Kunów Rynek
– Linia S – kursować będzie na trasie Szewna Cm. ? Traugutta ? Aleja 3-Maja ?
Radwana Cm. – Polna Biedronka ? Chrzanowskiego ? Aleja Jana Pawła II ?
Waryńskiego ? Piaski ? Długa ? Cm. Komunalny – Kol. Robotnicza
W dniu 2 listopada – Sobota
Komunikacja prowadzona będzie zgodnie z oznakowaniem na tabliczkach rozkładowych jak w soboty.
Dodatkowo uruchomiona będzie:
– Linia S – kursować będzie na trasie Szewna Cm. ? Traugutta ? Aleja 3-Maja ?
Radwana Cm. ? Polna Biedronka ? Chrzanowskiego ? Aleja Jana Pawła II ? Waryńskiego ? Piaski ? Długa ? Cmentarz Komunalny ? Kol. Robotnicza
W dniu 3 listopada ? Niedziela
Komunikacja prowadzona będzie zgodnie z oznakowaniem na tabliczkach rozkładowych jak
w niedziele i święta.
Dodatkowo uruchomiona będzie:
– Linia S – kursować będzie na trasie Szewna Cm. ? Traugutta ? Aleja 3-Maja ?
Radwana Cm. ? Polna Biedronka ? Chrzanowskiego ? Aleja Jana Pawła II –
Waryńskiego ? Piaski ? Długa ? Cmentarz Komunalny ? Kol. Robotnicza
Rozkłady jazdy dostępne są na stronie internetowej http://www.mpkostrowiec.com.pl/
Informacje można także uzyskać u dyspozytora przez całą dobę.
czy będzie jakiś kurs do cmentarza w Bodzechowie ?