Prezydent spotkał się z senatorem, posłem i marszałkiem. Rozmowy o współpracy

Prezydent Jarosław Górczyński spotkał się w minionym tygodniu z senatorem Jarosławem Rusieckim i posłem Andrzejem Kryjem, aby złożyć gratulacje ponownego zdobycia mandatów parlamentarnych.
– Gratuluję uzyskanych mandatów Panu Senatorowi i Panu Posłowi – mówi prezydent Jarosław Górczyński. W państwach o długich tradycjach demokratycznych istnieje niepisana zasada, że po okresie wyborczym, bez względu na poglądy i przekonania, rozpoczyna się czas na współpracę dla dobra ludzi, dla których pracujemy.


Prezydent Ostrowca Świętokrzyskiego Jarosław Górczyński działając wspólnie z prezydentami i burmistrzem miast północy województwa odbył także dobre spotkanie z marszałkiem Andrzejem Bętkowskim.
– Bardzo ważne, aby zabezpieczyć interesy mieszkańców naszych miast w opracowywanej obecnie Strategii Rozwoju Województwa Świętokrzyskiego 2030+ – mówi prezydent Jarosław Górczyński. Chcemy, aby wspólne partnerstwo zaowocowało wyodrębnieniem w nowym RPOWŚ na lata 2021 -2027 obszaru strategicznych interwencji lub inwestycji terytorialnych. Podobne problemy, jakie rozwiązujemy w naszych miastach oraz wspólna przemysłowa historia zachęcają do komplementarnego podejścia do realizacji projektów min. w zakresie transportu zbiorowego, gospodarki odpadami, odnawialnych źródeł energii, edukacji.

Print Friendly, PDF & Email

One thought on “Prezydent spotkał się z senatorem, posłem i marszałkiem. Rozmowy o współpracy

  • 29 października 2019 at 07:54
    Permalink

    O kurde. Szok. Chyba koniec świata nadchodzi a tak serio to super. Gratulacje dla wszystkich.

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *