Ulica Głogowskiego zamknięta dla ruchu. Nowa organizacja ruchu przy szpitalu

Miejskie Przedsiębiorstwo Robót Drogowych informuje, że od środy, 20 listopada, zamknięta dla ruchu będzie ulica Głogowskiego przy Urzędzie Miasta w Ostrowcu Świętokrzyskim.

Od ulicy Wardyńskiego możliwy będzie tylko dojazd do dolnego parkingu przed budynkiem Urzędu.

Miejskie Przedsiębiorstwo Robót Drogowych informuje również mieszkańców Ostrowca  Świętokrzyskiego oraz pracowników, pacjentów i osoby odwiedzające szpital w Ostrowcu Świętokrzyskim, iż od wtorku 19 listopada do 9 grudnia bieżącego roku, w związku z rozpoczęciem remontu parkingu przed wejściem głównym do budynku szpitala, zostanie wprowadzona nowa  organizacja ruchu pojazdów i pieszych na tym terenie.

Najważniejsze zmiany będą dotyczyły: całodobowego zamknięcia dla samochodów i okresowo dla pieszych pętli przed wejściem  do budynku szpitala, wprowadzenia ruchu jednokierunkowego na ulicy Szymanowskiego, od Ronda Batalionów Chłopskich do skrzyżowania z ulicą Szpitalną, dla pojazdów jadących w stronę szpitala, dopuszczenia postoju pojazdów po obu stronach tego odcinka ul. Szymanowskiego, przeniesienia postoju taxi na część zatoki autobusowej przy ulicy Szymanowskiego.

Wyjazd z rejonu szpitala w kierunku centrum miasta będzie odbywał się poprzez ulice Szpitalną i Długą, ale dojazd karetek pogotowia oraz pojazdów na parking wewnętrzny na terenie szpitala będzie odbywał się bez zmian.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *