Świąteczno ? noworoczny turniej tenisa stołowego

W dniach od 2 do 6 stycznia 2020 roku Hala Sportowo ? Widowiskowa MOSiR będzie areną rywalizacji tenisistów stołowych. Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza mieszkańców Ostrowca Świętokrzyskiego i okolic do udziału w jubileuszowym X Świąteczno ? Noworocznym Turnieju Tenisa Stołowego o Puchar Prezydenta Ostrowca Świętokrzyskiego Jarosława Górczyńskiego.

Turniej w kategoriach szkolnych. Jako pierwsi do rywalizacji w ramach X Świąteczno ? Noworocznego Turnieju Tenisa Stołowego o Puchar Prezydenta Ostrowca Świętokrzyskiego przystąpią najmłodsi. W piątek 3 stycznia rozegrany zostanie turniej w trzech kategoriach: szkół średnich, szkół podstawowych – rocznik 2005-2006 oraz szkół podstawowych – rocznik 2007 i młodsi. Start turnieju zaplanowano na godzinę 10.

Zgłoszenia do rywalizacji młodzieży szkolnej należy składać do 3 stycznia (do godziny 9.30) w Dziale Organizacji Imprez i Marketingu MOSiR przy ul. Świętokrzyskiej 11 (I piętro, pokój 2.39) lub pocztą elektroniczną na adres zawody@mosir.ostrowiec.pl. Formularz zgłoszenia można pobrać ze strony www.mosir.ostrowiec.pl.

Turniej deblowy i singlowy. X Świąteczno ? Noworoczny Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Prezydenta Ostrowca Świętokrzyskiego dla deblistów rozegrany zostanie w niedzielę 5 stycznia 2020r. od godziny 15, natomiast rywalizacja singlistów rozpocznie się w poniedziałek 6 stycznia o godzinie 10 i podobnie jak przed rokiem odbywać się będzie w trzech kategoriach wiekowych. Mężczyźni podzieleni zostaną na dwie grupy – do 40 roku życia oraz 40+, natomiast kobiety zagrają w jednej grupie open.

Zgłoszenia, zarówno do turnieju deblowego jak i indywidualnego, można składać do 3 stycznia do godziny 12 w Dziale Organizacji Imprez i Marketingu MOSiR przy ul. Świętokrzyskiej 11 (I piętro, pokój 2.39) lub pocztą elektroniczną na adres zawody@mosir.ostrowiec.pl. Zapisy kontynuowane będą w dniu i miejscu rozgrywania turnieju, do pół godziny przed jego rozpoczęciem. Formularz zgłoszenia można pobrać ze strony www.mosir.ostrowiec.pl.

Turniej przeprowadzony zostanie zgodnie z przepisami gry w tenisa stołowego, wydanymi przez Polski Związek Tenisa Stołowego. Ostateczny system rozgrywek w poszczególnych konkurencjach uzależniony będzie od ilości zgłoszonych osób i ustalony zostanie po zebraniu zgłoszeń.

Dni otwarte ? treningowe. Tradycją Świąteczno ? Noworoczny Turniej Tenisa Stołowego stały się organizowane przez MOSiR dla amatorów tenisa stołowego dni otwarte, które poprzedzają dni turniejowe. Takie dni będą również towarzyszyły jubileuszowemu turniejowi. W czwartek ? 2 stycznia oraz w sobotę ? 4 stycznia, w godzinach 10-16 będzie można przyjść do hali i skorzystać ze stołów to tenisa stołowego za darmo. Należy jednak pamiętać, że organizator nie zapewnia rakietek ani piłeczek do gry, a w hali obowiązuje strój sportowy oraz zmienne obuwie – przeznaczone do gry w hali.

 

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *