Julia w The Voice Kids 3! Jak jej pójdzie? Zobaczymy już w Nowy Rok!

Ostrowczanka Julia Tłuczkiewicz wystąpi w ?The Voice Kids 3?.
?Przesłuchania w ciemno? do programu zobaczymy w środę, 1 stycznia 2020 r., o godz. 20.35, na antenie TVP2.
Program The Voice Kids zadebiutował na antenie Telewizji Polskiej już dwa lata temu. Po ogromnym sukcesie, jakim okazało się muzyczne show The Voice of Poland, stacja postanowiła spróbować także z wersją tego formatu, w której udział biorą dzieci. The Voice Kids okazał się strzałem w dziesiątkę, a zimą 2020 TVP rozpoczyna już emisję trzeciej odsłony programu.
Roksana Węgiel, Viki Gabor, zespół 4Dreamers, Zuza Jabłońska, Ania AniKa Dąbrowska, Mateusz Golicki i Adam Kubera to uczestnicy dwóch dotychczasowych edycji ?The Voice Kids? szturmem podbili serca milionów Polaków i osiągają coraz większe sukcesy.


Zwycięstwo Roksany Węgiel i Viki Gabor w Konkursie Piosenki Eurowizji Junior to najlepszy dowód, że muzyczny program TVP2 jest skarbnicą młodych talentów, które doceniane są na międzynarodowej arenie. Wychowankowie polskiej edycji ?The Voice Kids?, stają się idolami najmłodszych, pokazując jednocześnie, że najlepszym przepisem na spełnienie marzeń i osiąganie celów nawet w najmłodszym wieku są pracowitość, sumienność, talent i pokora.
Muzyczną przygodę z trzecią odsłoną ?The Voice Kids? rozpoczniemy już 1 stycznia 2020 roku. Widzowie usłyszą największe polskie i światowe przeboje w wykonaniu wspaniałych dzieci w wieku 8 -15 lat, które niejednokrotnie zachwycą, a nawet doprowadzą do łez wzruszenia prowadzących, widzów oraz trenerów. W roli mentorów, którzy pomogą rozwijać talent młodych uczestników, ponownie zobaczymy Cleo, Dawida Kwiatkowskiego oraz Tomsona i Barona z zespołu Afromental.
Już dziś wiadomo, że w programie pojawią się niezwykłe dzieci, które mają ogromną szansę powtórzyć sukcesy swoich poprzedników. Z ponad 2000 osób, które zgłosiły się na castingi, w Przesłuchaniach w Ciemno, wystąpi ponad 70 niezwykle muzykalnych dzieci. W kolejnym etapie ? Bitwach, na scenie zobaczymy występy trójki dzieci, ale tylko jedno z nich przejdzie dalej. W finałowym odcinku widzowie wybiorą zwycięzcę, który zdobędzie tytuł Najlepszego Głosu w Polsce ?The Voice Kids? oraz nagrodę pieniężną przeznaczoną na przyszłą edukację w wysokości 50.000 zł.
Wiemy już, że w nowej edycji show, a dokładnie w ?Przesłuchaniach w ciemno? w odcinku drugim, który wyemitowany zostanie 1 stycznia 2020 r., wystąpi ostrowiecka wokalistka i skrzypaczka Julia Tłuczkiewicz. Julia jest uczennicą Publicznej Szkoły Podstawowej numer 4 w Ostrowcu, Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia w klasie skrzypiec, a także wokalistką w Studiu Wokalnym Pandora, działającym przy Miejskim Centrum Kultury. Ma na koncie już sporo sukcesów, w ostatnim czasie na Ogólnopolskim Festiwalu Dzieci i Młodzieży ?Piosenki Jana Wojdaka?, w kategorii 12 ?15 lat, wyśpiewała nagrodę specjalną za najlepszy wyraz artystyczny, nagrodę ufundowaną przez Fundację Artystyczną Melodia w postaci nagrania piosenki na festiwalową płytę, wyróżnienie specjalne oraz nominację na międzynarodowe festiwale w Bułgarii, Grecji i we Włoszech. Na festiwalach ?Nad Wierną Rzeką? w Małogoszczu i ?Firoliza Reakcja Vokalna? w Warszawie zdobyła wyróżnienia. Może również pochwalić się zdobyciem Gran Prix na Ogólnopolskim Festiwalu ?O Złotą Nutkę? w Grójcu, drugim miejscem na Ogólnopolskim Festiwalu ?Piosenek Anny Jantar? w Głownie, drugim miejscem na Ogólnopolskim Festiwalu ?Rozśpiewany Wawer? w Warszawie, drugim miejscem na Międzynarodowym Festiwalu imienia Henryka Morysa ?Piosenkarzy Dzieci i Młodzieży? w Kielcach.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *