Horoskop na 2020 rok dla mieszkańców Ostrowca Świętokrzyskiego*

*Horoskop jest tylko zabawą, korzystasz z niego na własną odpowiedzialność.

BARAN

Sfera twoich dążeń i celów będzie najbardziej uwypuklona w 2020 roku. Właśnie w tym czasie mogą tworzyć się nowe idee i projekty, które będziesz chciał/a zrealizować. W centrum twoich zainteresowań mogą znaleźć się sprawy związane z prawem, szkolnictwem i nauką, filozofią i religią. Głównym celem może stać się to, aby wprowadzić modyfikacje, które zamienią to, co już stare i niefunkcjonalne na to, co nowe i niosące szersze perspektywy. To czas, w którym twoje pragnienia i intuicje, będą możliwe do zrealizowania. Miesiąc marzec będzie sprzyjał pozyskaniu wsparcia, czy to finansowego, czy też personalnego w realizowaniu twoich projektów. Będzie też możliwe zjednoczenie sił w dążeniu do wspólnego celu. W tym miesiącu łatwiej też będzie uzyskać porozumienie. Sprzyja on również zawieraniu umów, zwłaszcza tych, na których ci najbardziej będzie zależało. Kwiecień będzie sprzyjał porozumieniom, pozyskiwaniu informacji i rozpowszechnianiu tego, na rozpowszechnieniu czego ci zależy. Kieruj się przy tym intuicją i wewnętrznym wglądem. Twoje działania wyznaczane podszeptami intuicji będą też znaczące w czerwcu. W listopadzie natomiast będą możliwe twórcze i inspirujące modyfikacje twoich dążeń. 


BYK

Rok 2020 może być dla ciebie rokiem rozpoczęcia realizacji nowego projektu stworzonego na bazie twoich idei. Może być to realizacja oparta na współpracy, kooperacji z innymi. Dzięki temu możliwe będą korzystne dla projektu modyfikacje i zmiany ulepszające całość. Zawarcie umowy może wymagać od ciebie zmiany podejścia do swoich planów. W twoich przedsięwzięciach będą cię wspierać przyjaciele, na których pomoc będzie można liczyć. Sprzyjającym czasem dla wystartowania z nowym projektem będzie marzec. Może to również być przyjazny i miły czas porozumień, wspólnych działań związanych z zagranicą, ale też podróży zagranicznej. W kwietniu możesz liczyć na nowe propozycje zawodowe, jak również inne możliwości poprawiające twoją sytuację finansową. Przyjaciele mogą ci też dostarczyć nowych inspiracji przydatnych do twoich przedsięwzięć. Również  czerwiec może się okazać miesiącem, w którym inni będą pomagać ci w osiągnięciu twoich celów. W listopadzie znowu mogą się pojawić dla ciebie nowe propozycje związane ze współpracą. Ten miesiąc będzie sprzyjał zawieraniu porozumień i umów oraz nawiązywaniu współpracy z innymi. Będzie to w zgodzie z twoimi intencjami i pragnieniami.


BLIŹNIĘTA

W roku 2020, nadal może podążać za tobą chęć dokonania zmian. Może to dotyczyć głównie sfery zawodowej, zdrowotnej, a także zmian w obszarze umów i  realizowania współpracy z innymi. Możesz liczyć na to, że twoje cele i dążenia będą wspierane przez osoby, które również będą dążyły do wprowadzenia zmian w tych samych dziedzinach. W tym roku twoja współpraca z jednymi ludźmi może się zakończyć na rzecz rozpoczęcia współpracy z innymi. Marzec może być miesiącem, w którym poczujesz bardzo silną potrzebę modyfikacji, wprowadzenia innowacji, reorganizacji tego, co było do tej pory twoją codziennością. Właśnie wiosna, a szczególnie kwiecień może być tym momentem sprzyjającym twoim dążeniom. To dobry czas na wprowadzanie nowych projektów, zgodnych z twoimi dążeniami, jak również z zamiarami ze strony innych ludzi, z którymi teraz będzie możliwe nawiązanie współpracy na nowych warunkach. W czerwcu będzie można liczyć na inspirację i efektywną pomoc ze strony przyjaciół. Listopad natomiast wniesie nowe informacje, dzięki czemu poszerzy się spektrum twoich możliwości. Dzięki nowym kontaktom i znajomościom będzie szansa na realizację planów i rozpoczęcie nowej współpracy.


RAK

Rok 2020 może być dla ciebie rokiem nowego początku. Dotyczy to zwłaszcza pracy zawodowej, w której będzie możliwość rozwijania własnych zainteresowań i działań twórczych. Może to być związane z nowymi umowami, nowymi ustaleniami  i nową współpracą. W tym roku twoje idee i projekty mają szansę być zrealizowane według twoich potrzeb i pragnień. Dotyczy to również spraw uczuciowych, związków osobistych, jak również zawodowych. Marzec może być miesiącem, w którym twoje projekty umocnią się dzięki wsparciu rodziny i przyjaciół. To również miesiąc miłych i twórczych spotkań, a także możliwych rozrywek. W kwietniu na swojej drodze możesz spotkać ludzi, którzy pomogą ci bądź ułatwią realizację twoich pragnień i marzeń. To czas nowych i starych kontaktów, nowych znajomości i spotkań z ludźmi. Pełna realizacja twoich planów i zamierzeń może nastąpić w czerwcu, gdzie zostaną już podjęte konkretne działania w kierunku realizacji projektów. Ten moment sprzyja podpisywaniu umów, realizowaniu twórczych zamysłów, jak również przedsięwzięciom inwestycyjnym lub rozrywkowym. Listopad będzie miesiącem, który może przynieść już wymierne efekty wcześniejszych działań. Dotyczy to też efektów finansowych.


LEW

2020, to rok w którym warto rozpocząć twórcze projekty związane z domem, rodziną, dziećmi lub pracą zawodową. Teraz możliwe do zrealizowania będzie to, co ci leży na sercu, jest twoim najgłębszym pragnieniem. Ten rok, to również czas sprzyjający wprowadzaniu zmian w wyżej wymienionych sferach życia, aby to, co robisz było dla ciebie satysfakcjonujące i twórcze. Budowa nowego domu, urządzanie nowego mieszkania lub zmiana w wystroju starego będzie teraz na czasie. Marzec będzie miesiącem wyznaczania celów, do których chcesz dążyć, jak również porozumienia ze znajomymi i bliskimi ci ludźmi. Kwiecień sprzyjał będzie pojawianiu się możliwości finansowych, jak również realizowaniu tego, co jest dla ciebie ważne. Obiecująco będą wyglądały też relacje z przyjaciółmi.  W czerwcu z powodzeniem zrealizujesz swoje plany i projekty. Ten czas sprzyjał będzie również podróżom zagranicznym, nauce, sprawom urzędowym i prawnym oraz wprowadzaniu zmian opartych na tych dziedzinach życia. Listopad będzie miesiącem realizowania twoich najskrytszych pragnień. To czas zajęcia się sobą, czas sprzyjający wdrożeniu w życie codzienne twoich twórczych pomysłów zainspirowanych potrzebą komfortu. 


PANNA

Połączenie twoich głębokich odczuć z dobrym porozumieniem z innymi przyniesie w 2020 roku dobrą atmosferę do twórczego działania. Tym samym może być to przyjemny rok, pełen inspiracji, radości i rozrywek. To czas, w którym możesz odnaleźć zrozumienie dla własnych głęboki potrzeb i oczekiwań. Być może dostaniesz nowe propozycje, poznasz nowe osoby, uaktywnisz kontakty z rodzeństwem i krewnymi. Znajdziesz wsparcie dla swoich przedsięwzięć i planów. Marzec będzie miesiącem związanym z przedstawianiem i omawianiem projektów oraz załatwianiem spraw urzędowych i prawnych. Możliwa jest tez podróż w celach turystycznych i relaksacyjnych. W kwietniu twoje aktywne działanie może doprowadzić do nawiązania współpracy, jak również do zrealizowania twoich celów. Zmiany wprowadzone w czerwcu stworzą możliwości do kreatywnego działania, realizowania spraw związanych z domem, jak również związanych z ulepszaniem porozumienia z innymi. To czas, który może stwarzać warunki do nawiązania rozmów, nawiązywania współpracy lub zawierania umów. W listopadzie zwracaj uwagę na to, co podpowiada ci twoja intuicja. Uważnie słuchaj innych. Możesz tam odnaleźć inspirację dla siebie.  


WAGA

W 2020 roku rozpocznie się nowy etap związany z domem lub z twoimi najgłębszymi pragnieniami. Może to dotyczyć sposobu zarobkowania, nawiązania nowych kontaktów, rozpoczęcia działalności handlowej, pozyskania nowych klientów,  ale też porozumienia z krewnymi w sprawach finansowych i domowych. To. co dla ciebie ważne, będzie możliwe do realizowania właśnie w tym roku. Marzec będzie miesiącem porozumień i współpracy w tematach, które będą dla ciebie najważniejsze. Może być to czas poszerzania wiedzy, jak też rozpoczęcia nauczania innych. W kwietniu będzie możliwe realizowanie idei i projektów zawodowych, jak też zdrowotnych związanych z poprawą jakości życia. Czerwiec może obfitować w propozycje rozpoczęcia działań dotyczących domu, finansów i kontaktów towarzyskich. To również miesiąc sprzyjający zawieraniu umów i nawiązywaniu współpracy. Listopad sprzyja obfitości i przyjaźni. W tym miesiącu możesz spodziewać się przypływów finansowych, jak też nawiązania nowych przyjaźni. Przyjaźnie te, umożliwią ci powiększenie możliwości zarobkowych, poprzez zwiększenie twojej rozpoznawalności i poszerzenie kontaktów zarówno towarzyskich, jak też zawodowych.


SKORPION

Rok 2020 rozpocznie nowy rozdział w sferze twoich finansów i kontaktów zawodowych oraz towarzyskich. Zwłaszcza, jeśli twoje zainteresowania i działania będą skupiały się na sprawach handlowych lub na sferze kontaktów międzyludzkich i na nauczaniu. To dobry czas na realizowanie projektów. Teraz z powodzeniem możesz inwestować swoje siły w działania, które będą poparte porozumieniami i ustaleniami zarówno urzędowymi, jak też prywatnymi. Przy tym twoje działania, mogą przynosić ci dużo satysfakcji i przyjemności. Marzec będzie dobrym miesiącem do zawierania porozumień i umów, a także do nawiązywania współpracy. To również czas sprzyjający nawiązywaniu nowych kontaktów, znajdowaniu nowych informacji i rozwiązań. Kwiecień będzie miesiącem, w którym będzie można liczyć na pomoc i inspirację ze strony przyjaciół. Możliwe będzie też zawarcie porozumień, a także korzystne załatwienie spraw urzędowych i handlowych. Czerwiec, to miesiąc sprzyjający podejmowaniu działań inwestycyjnych, realizacji projektów i zadań zawodowych, w których istotne będzie porozumienie i dobra komunikacja z innymi ludźmi.  W listopadzie natomiast, będzie możliwe zrealizowanie celów jakie przed sobą postawiłeś/łaś.   


STRZELEC

To, co w tym roku będzie cię bardzo interesowało, to twoja sfera finansowa. W 2020 roku może się dla ciebie rozpocząć nowy etap związany z finansami. To, jaki on będzie, w dużej mierze będzie zależeć od twojego nastawienia i treści, jakie zakodowałeś/łaś w swojej podświadomości. Jednak w tym roku będzie możliwość zrealizowania tego, czego brak najbardziej odczuwasz. To, czy to zrobisz zależeć będzie przede wszystkim od ciebie, czyli od twojego podejścia do sprawy. W marcu mogą pojawić się dla ciebie propozycje, czy też możliwości zawodowe. Jeśli twoim dążeniem jest chęć nowej pracy i powiększenie swoich finansów, to jest to dobry moment, aby zrealizować ten cel. Marzec sprzyja też zwróceniu uwagi na siebie i swoje zdrowie. Kwiecień będzie sprzyjał zawieraniu umów, nawiązywaniu współpracy, jak tez realizowaniu innych celów, które uważasz za najważniejsze. To również dobry czas na osiągnięcie porozumienia w ważnych sprawach. Czerwiec będzie miesiącem, który sprzyja działalności twórczej i inwestowaniu, ale też realizowaniu projektów, które przyniosą dużo radości i przyjemności. Natomiast listopad będzie sprzyjał wyjazdom zagranicznym i współpracy z zagranicą. To moment na realizowanie twoich projektów.


KOZIOROŻEC

W 2020 roku będzie pojawiało się to, co do siebie przyciągniesz. Będzie to widoczne zwłaszcza w sferze przyjaźni. Inaczej mówiąc będzie zdarzać się to, czego oczekujesz. Zwracaj więc szczególną uwagę, aby twoje oczekiwania niosły dla ciebie pozytywne efekty. W ten sposób będzie możliwe,  rozwinięcie grona swoich znajomych i przyjaciół. Zwiększona ich liczba może spowodować, że bardziej rozwinie się twoje życie towarzyskie. Ten rok sprzyja również poszerzaniu się zakresu twojej wiedzy. Marzec będzie miesiącem, w którym mogą zrealizować się twoje oczekiwania i pragnienia związane z uczuciami, dziećmi i twórczymi projektami. To czas, w którym będzie możliwe osiągnięcie tego, na czym ci zależy. Kwiecień to czas na realizowanie projektów zawodowych opartych na twoich ideach i pomysłach.  Czerwiec będzie sprzyjał towarzyskim spotkaniom ze znajomymi i rodziną, a także wycieczkom krajoznawczym i poznawaniu nowych ludzi, którzy mogą stać się twoimi przyjaciółmi. To moment, w którym możesz nawiązać kontakty z osobami, które czują i działają podobnie jak ty. Listopad będzie sprzyjał wprowadzaniu zmian, innowacjom i  ulepszeniom. Do ich wprowadzenia mogą zainspirować cię relacje z przyjaciółmi.


WODNIK

Najważniejszą rzeczą w roku 2020, będzie odkrycie przez ciebie swoich własnych prawdziwych pragnień, oczekiwań i motywacji dotyczących przyjaźni. Skupienie się na własnym systemie wartości, na tym, co dla ciebie w przyjaźni jest najważniejsze, ustanowi nową jakość relacji z innymi ludźmi. To odkrycie, może wprowadzić cię w nowy etap twojego życia. To będzie czas, w którym bardzo istotne będzie to, aby czerpać wiedzę ze swych odczuć i ze swojej intuicji, która będzie współgrała z twoją wewnętrzną wiedzą o sobie i innych. Marzec będzie miesiącem odkryć związanych z twoimi odczuciami, ale również z twoimi ideami i pomysłami. W tym miesiącu daj sobie czas na kontakt ze sobą samym/ą. Wsłuchaj się w siebie. W kwietniu twoja intuicja może podsuwać ci dobre pomysły. To czas konstruowania projektów na przyszłość. To również moment odkrycia zmian, które należałoby wprowadzić dla poprawy sytuacji. Czerwiec będzie miesiącem sprzyjającym konsultacjom i konfrontacjom tego, co wewnątrz ciebie, z tym co na zewnątrz. Wykorzystaj ten czas na naukę oraz na kontakty z innymi, bo to również moment powstawania nowych przyjaźni. Listopad będzie sprzyjał realizacji twoich celów i zawieraniu umów.


RYBY

W roku 2020 bardzo ważne będą dla ciebie przyjaźnie. To właśnie we współpracy z przyjaciółmi popierającymi twoje idee i twoje projekty, będzie możliwe realizowanie  twoich celów. Bądź zatem otwarty/a na dzielenie się swoimi planami z osobami, którym ufasz, którzy są twoimi przyjaciółmi. Dzięki współpracy z nimi podwoisz swoje siły i umocnisz własne postanowienia. Bądź zatem konsekwentny/a w swoich dążeniach i wdrażaj innych do swoich projektów. W tym roku możesz osiągnąć swoje cele dzięki współdziałaniu z innymi. Marzec sprzyja przeprowadzaniu rozmów i ustaleń, a także dostosowywaniu projektów do sytuacji. To czas wzmożonych kontaktów z ludźmi. Pomoże ci to w dostosowaniu twoich  planów do potrzeb i w przeprowadzeniu projektów zgodnie z tymi potrzebami. Kwiecień to czas nawiązywania współpracy i zawierania umów. W tym względzie kieruj się własnymi odczuciami. Będą one teraz twoimi najlepszymi podpowiedziami. Czerwiec będzie czasem inwestowania sił w promowanie i realizację programu. Trzymaj się konsekwentnie własnych wartości i własnych idei. Listopad natomiast sprzyjał będzie wprowadzaniu zmian, poprawek i ulepszeń dzięki którym będzie możliwe osiągnięcie większego sukcesu i satysfakcji.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *