Brawo Julia!

Olbrzymi sukces w trzeciej edycji ?The Voice Kids? odniosła pochodząca z Ostrowca Świętokrzyskiego wokalistka Julia Tłuczkiewicz. Podczas tzw. przesłuchań w ciemno rzuciła na kolana jurorów oraz publiczność w studio i dołączyła do drużyny Cleo.
Program został wyemitowany w Nowy Rok na antenie TVP2. Ostrowczanka wykonała utwór z repertuaru Whitney Houston ?How Will i Know?.W studio Julii towarzyszyli rodzice Anna i Grzegorz, młodsza siostra Lila, która podbiła też serca jurorów, a także rodzina i grupa przyjaciół.
– Ale ona się rusza- mówił Dawid Kwiatkowski, który jako pierwszy ?zareagował? na wokalny talent Julii. Przyszłaś do właściwego programu i takich ludzi nam tu trzeba.
– Fajnie wyglądasz, świetnie czujesz się na scenie- komplementowała Cleo, z którą Julia zaśpiewała utwór Whitney Houston raz jeszcze. Masz niesamowitą charyzmę. Ty dla mnie jesteś już gwiazdą!
Nie ma się co dziwić, że po takich słowach Julia zdecydowała, że dołączy do drużyny prowadzonej właśnie przez Cleo.
– Jesteśmy na początku drogi wybierania drużyny- mówiła Cleo. Szukam dzieciaków oryginalnych, mających ciekawą barwę głosu, a do tego mających osobowość.
Przypomnijmy, że program ?The Voice Kids? zadebiutował na antenie Telewizji Polskiej już dwa lata temu. Po ogromnym sukcesie, jakim okazało się muzyczne show ?The Voice of Poland?, stacja postanowiła spróbować także z wersją tego formatu, w której udział biorą dzieci.
Zwycięstwo Roksany Węgiel i Viki Gabor w Konkursie Piosenki Eurowizji Junior to najlepszy dowód, że muzyczny program TVP2 jest skarbnicą młodych talentów, które doceniane są na międzynarodowej arenie. Wychowankowie polskiej edycji ?The Voice Kids”, stają się idolami najmłodszych, pokazując jednocześnie, że najlepszym przepisem na spełnienie marzeń i osiąganiu celów nawet w najmłodszym wieku są pracowitość, sumienność, talent i pokora.
Fot. Jan Bogacz/TVP

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *