Prezydent nagrodził Julię Tłuczkiewicz

Julia Tłuczkiewicz, młoda wokalistka z naszego miasta, która wspaniale zaprezentowała się w programie ?The Voice Kids?, odebrała dzisiaj w Ostrowieckim Browarze Kultury z rąk prezydenta Ostrowca Świętokrzyskiego Jarosława Górczyńskiego specjalną nagrodę w wysokości 5 tysięcy złotych.

Młodej wokalistce towarzyszyli rodzice oraz siostra. Nagroda została przyznana w celu rozwoju muzycznego talentu, w dowód uznania dotychczasowych osiągnięć wokalnych oraz dawania pozytywnego wzoru rówieśnikom poprzez twórczą realizację licznych pasji i promocję Ostrowca Świętokrzyskiego.
? W miniony weekend oglądając występ Juli przeżyliśmy chwile wzruszeń ? mówił prezydent miasta Jarosław Górczyński. ? Na co dzień Julia jest uczennicą szkoły podstawowej nr 4, gdzie ma swój Fanklub, a przy tym jest bardzo skromną dziewczyną. Życzę Ci wielkiej kariery oraz tego, żebyś tak jak dzisiaj była zawsze uśmiechnięta i optymistycznie nastawiona do świata i nowych wyzwań. Twoja pasja to przykład dla innych. Jesteś ambasadorką młodego pokolenia Ostrowca Świętokrzyskiego, a my jesteśmy dumni z sukcesów naszych mieszkańców i to jest wspaniałe. Gratuluję rodzicom, którzy bardzo angażują się w Twoją karierę. Mam nadzieję, że podobnie jak kiedyś Włodek Pawlik będziesz mogła powiedzieć po osiągnięciu swoich największych sukcesów, że pierwsze artystyczne kroki stawiałaś w Ostrowieckim Browarze Kultury.
Podczas spotkania został zaprezentowany także fragment programu z udziałem Juli.
? Serdecznie dziękuję i jestem bardzo wdzięczna za wszystkie gratulacje ? mówiła Julia Tłuczkiewicz.- Śpiewu to moja ogromna pasja oraz miłość. Uczę się go od przedszkola, a obecnie uczęszczam do grupy Pandora w Miejskim Centrum Kultury, prowadzonej przez panią Ewę Goworowską. Pobieram także dodatkowe lekcje w Warszawie. Marzę o tym, żeby zostać piosenkarką, skrzypaczką, foniatrą i terapeutką głosu.
Wiadomo już, że dzisiaj odebrana nagroda zostanie przeznaczona na dalsze wokalne kształcenie Juli. Młoda ostrowczanka wystąpiła w programie wyemitowanym 1 stycznia, w Przesłuchaniach w ciemno i zawojowała jurorów swoim wykonaniem piosenki ?How will I know? Whitney Houston. Przed telewizorami obserwowało ją wielu ostrowczan. Obecnie w programie 2 Telewizji Polskiej emitowane są kolejne odcinki z Przesłuchań w Ciemno. Nie wiadomo jeszcze, kiedy Julia, która jest członkiem drużyny Cleo, wystąpi w odcinku na żywo.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *