Dzień Babci i Dziadka na Krzemionkach

Muzeum Archeologiczne i Rezerwat Krzemionki zaprasza na zajęcia z cyklu ?Sobota w muzeum?, tym razem dotyczące zbliżających się Dnia Babci i Dziadka.

W spotkaniu miłymi gośćmi powinni być wnuczęta wraz ze swoimi babciami i dziadkami. Uczestnicy zajęć dowiedzą się skąd wzięły się obchody Dni Babci i Dziadka w Polsce oraz jak wygląda celebrowanie tych świąt w innych krajach. Spotkanie będzie również doskonałym pretekstem do dyskusji na temat szacunku do starszych osób. To właśnie babcie i dziadkowie są często ogniwem scalającym rodzinę, źródłem wiedzy o przodkach, przekaźnikami ważnych wartości, tradycji i zwyczajów. Podczas zajęć dzieci będą przygotowywać własnoręcznie prezenty dla babć i dziadków.

Zajęcia odbędą się 18 stycznia w Muzeum Archeologicznym i Rezerwacie Krzemionki (Sudół 135a), o godzinie 11. Potrwają około półtorej godziny. Ich koszt, to 8 zł za osobę. Udział w zajęciach jest możliwy tylko po wcześniejszej rezerwacji pod nr 41 330 45 50, 669 970 499 lub adresem email: promocja@krzemionki.info.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *