Pod patronatem Gazety Ostrowieckiej. I Ostrowiecki Bal Charytatywny

Ostrowczanie mogą sobie już zarezerwować odpowiedni termin na koniec karnawału, by uczestniczyć w I Ostrowieckim Balu Charytatywnym, organizowanym przez Fundację ?Bo w nas jest moc?. Odbędzie się on 15 lutego w Hotelu Accademia.
Jak się dowiedzieliśmy, są już w sprzedaży cegiełki/wejściówki na jedyny w swoim rodzaju bal. W jego programie jest zabawa do białego rana przy dźwiękach muzyki zespołu Master Team, występy Szkoły Tańca Progres, ?Pereł? Ryszarda Góry, Inez Czajkowskiej, a także degustacja serów od Kuterów – Serownia Zagaje i degustacja win z Winnicy Modła z Ostrowca Świętokrzyskiego.
Podczas balu odbędą się licytacje charytatywne, między innymi wycieczka do Paryża dla dwóch osób. Jak nas zapewniono, serwowane będą gorące dania, zimne przekąski, coś na słodko z Cukierni u Ani, no i oczywiście coś… na wesoło.
Dochód ze sprzedaży cegiełek/wejściówek oraz z licytacji charytatywnych podczas balu, powiększy zbiórki pieniężne na leczenie podopiecznych Fundacji ?Bo w nas jest moc?, Eryki oraz Nadii. Pomagajmy więc, bo dobro wraca ze zdwojoną siłą. Cegiełki do nabycia są w fundacji.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *