W karnawale czas na bale

Bal kostiumowy z seniorami
W ODS ?Malwa? bawili się seniorzy na balu kostiumowym, zorganizowanym przez ostrowiecką Sekcję Emerytów, Rencistów i Inwalidów.


Imprezę uroczyście otworzył przewodniczący sekcji Zbigniew Sławiński, a uczestniczyło w niej 115 osób. Seniorzy zachwycali nie tylko pomysłami na tajemnicze kreacje, ale także duchem radości i pozytywną energią. Na parkiecie wirowały pary w rytm znanych i lubianych przebojów różnych dekad, które wydobywał Zbigniew Olczyk. Dobra zabawa trwała do białego rana.
(am)
Karnawałowo i walentynkowo w ODK


Trwający karnawał i zbliżające się Walentynki stały się okazją dla Samorządowej Rady Osiedla ?Sienkiewiczowskie? do zorganizowania w minioną sobotę, w ODK, dużej imprezy tanecznej. Uczestniczyło w niej ok. 120 osób. Zadbano zarówno o dobrą oprawę muzyczną (zapewnił ją rodzinny zespół Forever), a także o smaczny poczęstunek, który serwowali sami członkowie rady. Przybyłych gości powitał przewodniczący rady, radny powiatowy Mariusz Łata, dziękując organizatorom, a szczególnie Mirosławie Musiał, za zaangażowanie i wkład pracy w przygotowanie tak dużej imprezy. W gronie wyróżnionych znaleźli się następnie: Iwona Dryjas, Teresa Giersz, Edward Kozieł, Maria Młodożeniec, Marian Ruszkiewicz, Stanisław Glegoła, Jadwiga Borcych. Nagrodą dla organizatorów były też liczne podziękowania gości po zakończeniu imprezy. Większość z nich opuściła ODK przed północą.


(m)

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *