O ochronie środowiska i gospodarce odpadami w Targach Kielce

XXI Targi Ochrony Środowiska i Gospodarki Odpadami EKOTECH odbędą się w dniu 26 lutego 2020 r. Poprzednia, a zarazem jubileuszowa edycja zgromadziła w Targach Kielce 62 firmy z 8 krajów.

Gośćmi specjalnymi tegorocznych XXI Targów Ochrony Środowiska i Gospodarki Odpadami będą Marek i Edek, czyli najbardziej rozpoznawalni złomiarze w naszym kraju. Uczestnicy popularnego programu rozrywkowego będą gościć w Targach Kielce podczas pierwszego dnia EKOTECHU. W trakcie godzinnej rozmowy opowiedzą o tym, czym się zajmowali dawniej i jak tak naprawdę zaczęła się ich przygoda ze zbieraniem złomu.

Już po raz 8. odbędzie się Forum Gospodarki Odpadami, które corocznie przyciąga ponad 200 słuchaczy. Ekolog natomiast zaprezentuje blok wykładów w temacie dokumentacji i opracowań dla podmiotów gospodarczych i samorządów. Przedstawiciele Polskiego Stowarzyszenia Stacji Demontażu Pojazdów Eko Auto opowiedzą o aktualnych przepisach. Dopełnieniem merytorycznym będą wykłady wieloletniego partnera ? Klastra Gospodarki Odpadowej i Recyklingu.

Targom towarzyszyć będzie również konkurs o nagrodę i wyróżnienia Targów Kielce w kategorii ?najlepszy produkt lub oferta prezentowana na targach.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *