Wyższa Szkoła Biznesu i Przedsiębiorczości zbudowała własne studio (zdjęcia)

W bloku A Wyższej Szkoły Biznesu i Przedsiębiorczości powstało nowoczesne studio nagraniowe.

Jak poinformował nas rektor WSBiP dr Paweł Gotowiecki, studio nagraniowe jest inicjatywą uczelni związaną z promocją kształcenia na odległość oraz wykorzystaniem platform multimedialnych oraz mediów społecznościowych w edukacji i promocji wiedzy. Będzie służyć wykładowcom i studentom Wyższej Szkoły Biznesu i Przedsiębiorczości oraz będzie wykorzystywane we współpracy z lokalnymi mediami.

-Pierwszym dużym projektem realizowanym w studio będzie nagranie 360 godzin modułów szkoleniowych w ramach projektu o wartości 1 mln zł, realizowanego ze środków Narodowego Centrum Badań i Rozwoju ? podkreśla dr Paweł Gotowiecki. -Jest to projekt skierowany do osób z całej Polski, którzy nieodpłatnie będą mogli uczestniczyć w specjalistycznych kursach online z zakresu m.in. cyberbezpieczeństwa, wywiadu gospodarczego czy zarządzania w organizacjach pozarządowych.

W ubiegłym tygodniu jako pierwsi przed kamerami wykładali dr Krzysztof Surdyk oraz mgr inż. Janusz Brodniewicz. W ramach kursu Wywiad i kontrwywiad gospodarczy- alfabet nowoczesnego przedsiębiorcy, przygotowali wykład pt. „Teoria wywiadu i kontrwywiadu biznesowego. Aspekty prawne”.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *