Zrób palmę lub jajko wielkanocne. Wygraj konkurs!

Miejskie Centrum Kultury w Ostrowcu Świętokrzyskim ogłasza konkurs na ?Najpiękniejszą palmę wielkanocną? oraz na ?Najpiękniejsze jajko wielkanocne?.
Celem konkursu jest popularyzacja wiedzy o zwyczajach i obrzędach związanych ze Świętami Wielkiej Nocy, doskonalenie umiejętności i warsztatu plastycznego, prezentacja możliwości twórczych dzieci, młodzieży i
dorosłych. Praca wykonana powinna być z materiałów dostępnych w domu. Zdjęcia wykonanej pracy (maksimum 5) oraz krótki film (nie przekraczający 1 minuty) dokumentujący proces powstawania pracy prosimy przesyłać na adres mailowy: promocja@mck.ostrowiec.pl od 27 marca do 3 kwietnia 2020 r. do godz. 24. W treści maila prosimy o podanie imienia i nazwiska (imion i nazwisk, jeżeli jest to praca wykonana w kategorii rodzinnej), wieku autora (autorów) pracy oraz numeru telefonu.
Oceny prac dokona jury, które szczególną uwagę zwróci na estetykę, samodzielność wykonania, walory artystyczne oraz przebieg procesu twórczego udokumentowanego w nadesłanym fi lmie, w następujących kategoriach: indywidualnej, rodzinnej.
Nagroda Internautów – internauci będą mogli przyznać swoją nagrodę poprzez umieszczanie lajków pod prezentowanymi pracami na profilu facebookowym Miejskiego Centrum Kultury. Wygra praca, która uzyska najwięcej polubień.
Zdjęcia nadesłanych prac oraz materiały wideo będą zamieszczane każdego dnia o godz. 12.00. Głosowanie potrwa do 8 kwietnia do godz. 12.00. Wyniki konkursów zostaną podane 9 kwietnia 2020 r. na stronie internetowej MCK  oraz na facebookowym profilu MCK.
Nagrody przyznane przez jury oraz Internautów zostaną wręczone osobiście laureatom po odwołaniu stanu epidemii lub zostaną przesłane pocztą, o czym MCK powiadomi w osobnym komunikacie.
Kontakt z organizatorem konkursu można uzyskać dzwoniąc do Miejskiego Centrum Kultury, tel. 781 804 090.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *